Haberler
Horizon: Zero Dawn Çıkış Tarihi Duyuruldu

Horizon: Zero Dawn Çıkış Tarihi Duyuruldu

Uygun Fiyatlı Play Station Network Card Satın Al Hemen Oyna
13.06.2016 11:32:08


PS4 Platformuna özel olarak Guerrilla Games tarafından geliştirilen yeni aksiyon RPG oyunu Horizon: Zero Dawn Çıkış Tarihi duyuruldu. Oyunun çıkışı büyük ihtimalle 2016 yılı içinde gerçekleşecek fakat aynı zamanda 2017 yılınada sarkabileceği söylentiler arasında.


Yukarıdada belirttiğimiz belirttiğimiz üzere bol aksiyon ve RPG ağırlıklı oyunda oynayacağınız karakterin adı Aloy. Karakteriniz oyunda mekanik dinazorlar ile mücadele halinde.


Yeniden belirtelim Horizon: Zero Dawn 28 Şubat 2017 tarihinde ABD ‘de Mart 2017 tarihindeyse Avrupa 'da oynanışa tam hazır olarak oyun severlerin karşısına çıkacak.


Play Station 4 ‘e özel olarak hazırlanan bu yeni RPG oyunu için cep yakmayan oyuncu dostu fiyat politikasıyla adından söz ettiren, kalitesi, yılların tecrübesi ve %100 güvenilir altyapısıyla çokca tercih edilen BursaGB ‘den çok cazip fiyatlarla Play Station Network Card satın alabilirsiniz.


Satın alımınızla birlikte kazanacağınız bonus hediye niteliğindeki 10 larca Kumpara puanda yine BursaGB ‘den size ekstra keyif. Onlar sizin için çok önemli. Biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir yada Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp süper ürünlerden birine sahip olabilirsiniz.➤➤  Play Station Network Card Satın Al

➤ ➤ Playstation Plus Card Satın Al


Etiketler: Horizon: Zero Dawn Çıkış Tarihi Duyuruldu,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »