Haberler
İndirimli World of Warcraft Legion Satın Alın

İndirimli World of Warcraft Legion Satın Alın

World of Warcraft Sonunda Çıktı ! Hemen BursaGB farkıyla ucuz fiyatlı WoW Legion cd key satın alabilirsiniz.
31.08.2016 16:12:45

World of Warcraft efsanesinin en yeni bölümü Legion’da Demon Hunter kahraman sınıfında ustalaşın, güçlü Artifact silahlarını kuşanın ve Broken Isles'ın gizemlerini Legion genişleme paketi ile keşfedin !


Gökyüzünden fel ateşi yağmuru yağıyor ve korkunç büyüklükte iblis orduları Azeroth'a akın ediyor. Burning Legion geri döndü ve Blizzard Entertainment'ın başarı üstüne başarı kazanacak, adeta devasa oyuncu kitlesine sahip olacak World of Warcraft Legion "altıncı" genişleme paketi çıktı !Hemen sizde dijital ortamdaki en güvenli oyun satış platformu BursaGB üzerinden indirimli World of Warcraft Cd Key satın alabilirsiniz. üstelik yanında +100 Level Boost hediye !

World of Warcraft Legion + 100 Boost EU Key Epin Satın Al >>

World of Warcraft: Legion kahramanlara Azeroth'u kurtarmalarında yardımcı olacak yeni özellikler ve içerikler sunuyor:


  • Yeni Kahraman Sınıfı: Demon Hunter— Yıkıcı ve hüner dolu saldırılar için Havoc'u veya müttefiklerinizi zarar görmekten korumak için iblis güçlerinizi kullanacağınız Vengeance'ı seçin. Demon Hunter'lar oyuna 98. levelden başlıyorlar, böylece Broken Isles'taki savaşa hemen katılabileceksiniz.


  • Yeni Özellik: Artifact Silahları — Burning Legion'a karşı kullandıkça güçleri daha da artacak olan, Ashbringer ve Doomhammer gibi Warcraft tarihinin en ünlü silahlarını, sınıflara özel efsanevi Artifact silahlarını kullanmakta ustalaşın.


  • Yeni Kıta: The Broken Isles — Seviyesi levelinize göre dinamik olarak ayarlanan yeni bölgeleri keşfedin. Mitik titan Keeper'ları kontrolü için savaştığı Stormheim'ın vrykul diyarlarını gezin, Azsuna'nın gece elfi harabelerinin sırlarını ortaya çıkarın; Val'sharah'ı Emerald Nightmare'in pençelerinden kurtarın – yolunuzu kendiniz çizeceksiniz.  • Level 100'e Yükseltin — Bir adet level-100 karakter yükseltmesi ile Legion ile savaşın ön saflarındaki yerinizi alın. Yükseltmeyi kabul etmeden önce Legion'ın yeni Class Trial sistemi ile farklı sınıfları deneyebilirsiniz. Üstelik BursaGB ile satın aldığınız WoW Legion cd key ile bu özelliğe ücretsiz erişebilir ve anında 100 Level olabilirsiniz.


  • Yeni Özellik: Order Hall — Sınıfınızın üyeleriyle bir araya gelin ve Legion'a karşı direnişi birlikte planlayın. Aralarında ikonik Warcraft karakterlerinin de bulunduğu şampiyonları ve askerleri hedefinize ulaşmak için görevlere gönderin.


  • Yeni PvP Honor Sistemi — Yeni Honor sisteminde ilerleyerek yepyeni PvP'ye özel güçler kazanın ve Arena'da, Savaş Alanlarında ve PvE içeriğinde işinize yarayacak ödüller kazanın.


  • Yeni Özellik: Dünya Görevleri – Maksimum level karakterler için sürekli değişen maceraları tecrübe edin. Nadir bulunan hazinelerin peşine düşün ve elit yaratıkları öldürmek için güçlerinizi birleştirin.


Başka yerde göremeyeceğiniz fiyatlarla BursaGB ‘den satın alacağınız World Of WarCraft: Legion + 100 Level Boost ile birlikte kazanacağınız bonus hediye niteliğindeki onlarca Kumpara puanda oyun severlere ekstra sevinç kaynağı. Nasıl WoW Legion Cd Key Satın alabilirim?

           Kredi kartınız ile yada banka kartınız ile sitemize ödeme yaparak indirimli WoW Legion + 100 Boost cd key ürününü satın alabilirsiniz.


 Nasıl sipariş verebilirim ?

          www.bursagb.com dijital oyun platformunda hesap açarak aradığınız tüm oyunları, oyun içi item, skin, karakter ve ihtiyacınız olan tüm kuponları daha ucuza sipariş verebilirsiniz.


Ürünüm ne zaman teslim edilir ?

          www.bursagb.com Dijital oyun platformundan satın alacağınız tüm ürünler 7/24 teslim edilmektedir. Siparişinizi verdikten sonra ürününüz stok durumuna göre ortalama 10 saniye içinde teslim edilir. Ancak ön siparişler için oyun çıkışından 2 veya 3 iş günü içerisinde, en geç oyunun çıktığı gün teslim edilmektedir.


 Kredi Kartı ile ürün satın alabilir miyim ?

          www.bursagb.com üzerinden Kredi kartınız ile komisyon ödemeden taksitli ve tek çekim olarak kolayca 7/24 ödeme yapabilirsiniz.


 Kredi Kartım olmadan nasıl alışveriş yapabilirim ?

          www.bursagb.com üzerinden Kredi kartınız olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. ATM Pointler üzerinden sitemizde yer alan onlarca banka hesabına komisyon ödemeden ödeme yapabilirsiniz.

Etiketler: World of Warcraft Legion cd key, WoW Legion cd key buy now, ,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »