Haberler
Killing Floor 2 bu hafta sonu Steam'de Ücretsiz Oynanacak

Killing Floor 2 bu hafta sonu Steam'de Ücretsiz Oynanacak

Uygun Fiyatlı Steam Cüzdan Kodunu BursaGB 'den Satın Al
17.06.2016 16:11:20

Tripwire Interactive tarafından geliştilen zombi oyunu Killing Floor 2 2015 yılından beri hâla erken erişim modunda. Oyun henüz tam çıkışını gerçekleştirmedi. Daha doğrusu şu anki haliyle tam çıkış yapmış olarak kabul edilmiyor.


Buna rağmen yapımcılar hâla oyunu geliştirmek için çalışmalar yapmaya devam ediyor. Oyun tam bir adrenalin dostu. Keyif, macera, gerilim, korku ve heyecan hepsi bir arada.


Şimdi sıkı durun. Yapımcı firma bu hafta sonuna özel olarak şahane bir güzellik yaptı.  Oyuna hâla  sahip olmadıysanız aynı zamanda derin bir merakınızda varsa hemen söyleyelim Killing Floor 2 bu hafta sonu için tamamen ücretsiz olarak oynanabilecek.  


Dahası deneyimledikten sonra oyunu almaya karar verirseniz size özel %33 indirimden de faydalanabilirsiniz. İndirim bu gün itibariyle 3 gün boyunca devam edecek. 20 Haziran 2016 tarihine kadar oyuna indirimli fiyattan ulaşabileceksiniz.


Haberimizi okuduktan sonra tek saniye dahi vakit kaybetmemelisiniz. Zira bu hem kaçırılacak bir fırsat değil hemde çok fazla zaman yok. Hemen oyuncu dostu fiyat politikasıyla sizlere çok cazip fiyatlar sunan BursaGB ‘den uygun fiyatlı Steam Cüzdan Kodu ‘nuzu satın alıp Ücretsiz Killing Floor 2 fırsatını değerlendirebilirsiniz.


Yapacağınız satın alım sonrası anında hesabınıza yüklenecek onlarca bonus hediye Kumpara puanda ücretsiz oyun fırsatı üzerine bizden size ekstra keyif olsun. Onlar önemli. Biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir veya Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp süper ürünlerden birine sahip olabilirsiniz.


 ➤  Steam Cüzdan Kodu Satın Al

 

Etiketler: Killing Floor 2 bu hafta sonu Steam'de Ücretsiz Oynanacak,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »