Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Knight Online’da %30 İndirim Fırsatı!

4/13/2015 1:33:15 PM

Türkiye'nin tartışmasız en köklü ve en çok oyuncuya sahip MMORPG oyunu Knight Online'da yenilikler ve fırsatlar bitmek tükenmek bilmiyor. Tam 11 senedir, on binlerce oyuncunun her gün büyük bir tutkuyla oynadığı Knight Online'da tam 1 ay boyunca geçerli olacak olan indirim fırsatı sizleri bekliyor!

9 Nisan 2015 tarihinden, 7 Mayıs 2015 tarihine kadar Shadow Piece, NP Increase, VIP Vault Key ve Pet eşyalarında geçerli olmak üzere tam tamına %30 indirim aktif olacak! 3 adet Pet eşyasıyla birlikte toplam 6 eşya için geçerli olacak olan %30 indirim fırsatı, yalnızca 7 Mayıs'a kadar geçerli olacak. Bu nedenle bu fırsatı kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz!

Pekii, indirimde olan bu eşyalar ne işe yarıyor diyen oyuncularımız için, bu eşyalardan kısaca bahsedelim...


Shadow Piece eşyası kısa bir süre önce açılan Krowaz haritasıyla birlikte, Krowaz eşyası oluşturmak isteyen oyuncularımız için üretilmiş bir eşyadır. Shadow Piece eşyası ile, Krowaz eşyası oluşturma şansınızı arttırabilirsiniz! 959 NPoint olan bu eşyaya, 9 Nisan - 7 Mayıs tarihleri arasında 671 NPoint'e sahip olabilirsiniz.

Bir diğer eşya olan NP Increase eşyası ile, Nation Point kazanımlarınızı yükseltebilirsiniz. Normalde 799 NPoint olan bu eşya da indirim boyunca 559 NPoint'e satın alınabilecek.

VIP Vault Key eşyası, deposuna sığamayan oyunculara ilaç niteliğinde bir eşya olma özelliği taşıyor! Çünkü bu eşya ile INN Hostes'e özel şifre belirleyebilecek ve ekstra 42 boş slota daha sahip olacaksınız! Yine normalde 349 NPoint üzerinden satılmakta olan bu eşya 244 NPoint'e düşürülecek.

Pet görev sorununun tarafımızca giderilmesi ve Premium'u olmayan oyuncuların da pet kullanabilmesi gibi gelişmelerin ardından, pet kullanmak isteyen oyuncularımıza biz de yardımcı olalım dedik ve 3 pet eşyasında tam %30 indirime gittik! Krowaz Pet, Giga Hummer Pet ve Cuff Binder Pet eşyalarında geçerli olmak üzere, 9 Nisan - 7 Mayıs tarihleri arasında %30 indirim aktif olacak!

Krowaz Pet 499 NPoint yerine 349 NPoint'e, Giga Hummer Pet 349 NPoint yerine 244 NPoint'e ve son olarak Cuff Binder Pet de 299 NPoint yerine 209 NPoint'e satışta olacak. 1 ay sürecek olan bu indirimden faydalanabilirsiniz!

Knight Gb almak için tıklayınız
Knight Cash almak için tıklayınız

Keyifli alışverişler.İyi eğlenceler…Knight Online Gold Bar Cash fiyatlarını  Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.

Knight Online heyecanını kesintisiz bir şekilde yaşayabilmek için Knight Online gold bar hesabınızda bakiyenizin bulunması gerekmektedir. Knight Online Gold bar yani Knight Online gb ile birçok çevrimiçi özellikten faydalanabileceksiniz. Knight Online para hesabı yani Knight Online cash hesabı da yüklü olmalıdır. Bursagb firması yılların tecrübesiyle Knight Online oyunu için gold bar ve cash alışverişlerinizde güvenilir adrestir. Bursagb hesabına havale, kredi kartı ya da mobil ödeme yöntemlerinden size uygun olan yolla ödeme yaparak Knight Online hesabınıza anında gold bar ve cash aktarabileceksiniz. Bursagb 7 gün 24 saat kesintisiz olarak, güvenilir ve hızlı alışverişin tek adresidir.

Knight Online Gold Bar Nereden satın alırım?

Knight Online Cash  Epin Nasıl Yüklenir?