Haberler
Knight Online’da Piana ve Gaia Sunucuları Birleşiyor!

Knight Online’da Piana ve Gaia Sunucuları Birleşiyor!

Knight Online Oyuncuları! Mutlaka Okumalısınız
14.11.2014 14:39:34


Daha önce duyurulan Knight Online  Gaia ve Piana Sunucularının birleştirmesi 2 Aralık 2014 tarihinde gerçekleşecek. Birleşmiş olan yeni sunucunun ismi ise ‘Gaia’ olarak kalacağı bilgisi paylaşıldı. Bu bilgi ile birlikte sunucuların birleşmesi ve sonrasında oyuncuları ilgilendiren bir çok bilgi de paylaşılmış durumda.


Öncelikle Piana ve Gaia sunucuları birleşip ‘Gaia’ adını alacak ve daha önce de olduğu gibi ‘Gaia 1’, ‘Gaia 2’ olmak üzere iki ayrı şekilde hizmet sunacak.


Sunucu birleşiminden sonra karakter seçimi içi bu bilgileri dikkate almalısınız; aynı isme sahip oyuncular için isim değiştirme seçeneği sunulacaktır. Bununla birlikte En yüksek seviyedeki karakterin ırkı yeni ırkınız olarak uygulanacaktır. Gaia ve Piana sunucularındaki en yüksek seviyede olan 4 karakter yeni sunucuya taşınacaktır ve son olarak Mail Box ve Buddy listesi sıfırlanacaktır.


Clan konusunda ise; aynı isme sahip iki klan mevcut ise klan liderlerine  ‘Clan Name Change Scroll’ gönderilecek ve aynı zamanda Clan Board ve Müttefik Klan listesi de sıfırlanacak.


Yine sunucu birleşiminden sonra değişecek olan eşya bilgilerine gelince; tahmin edildiği gibi en yüksek seviyede olan  4 karakterin eşya envanteri de olduğu gibi taşınacaktır. Inn storage limiti üstündeki eşyaların,  Noah’ın ve VIP Vault Key limiti üstündeki silineceğini de unutmayın. 

Etiketler: knight online, bursagb, online, gaia, piana,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »