Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Knight Online Premium Cash ‘lerde Kaçırılmayacak İndirim Fırsatı

1/22/2017 6:37:10 PM

Knight Online sevenlere müjde efsane server olan Manes Knight Online'de yeniden açıldı!

Manes serverinde oynamak için 3 neden

  • Eskiden Knight online Manes serverinde oynayıp istediği başarıyı elde edememiş ve eşit şekilde başlasak ben bunları yenerdim diye düşünmek!
  • Knight online Manes serverinde oynayıp farm yaparak gb kasıp kastığı manes goldbarları bursagb.com'a satarak para kazanma fırsatını kaçırmamak
  • Knight Onlineye çocuk yaşlarda abilerinden görüp başlayan ama yaşı küçük olduğundan istediği ortamı kuramayan çok iyi oynadığı halde kendini ispat edemeyen eskinin çocuğu şimdinin yetişkini olan Sağlam oyuncularına kendilerini ispat etme şansı!

Knight Online Premium ve Knight Online Cash 'lerde kaçırılmayacak RAKİPSİZ indirim fırsatı  BursaGB ‘de başladı. Bu indirim kapsamında yapacağınız Knight Online Premium Cash alımlarınızda kazanacağınız bonus niteliğindeki onlarca Kumpara puanda sizleri bekliyor. Puanlarınız sonraki zamanlar için size ekstra keyif olacak.  Zira biriktirdiğiniz puanları sonraki satın alımlarınızda kullanabileceğiniz gibi sitemizdeki Hediye Çekilişleri 'ne katılıp birbirinden değerli hediyelerden birinide kazanabileceksiniz. Merak etmeyin çok kısa sürede BursaGB ayrıcalığını sizde hissedeceksiniz.


Knight Online Manes Gold Bar - Akara Gold Bar - Gb Fiyatları En Ucuz Gb Satış sitesi


  Knight Online Premium Cash Satın Al