Haberler

League of Legends - Doga Sever Baba Ivern'i Taniyalim

League of Legends - Doga Sever Baba Ivern'i Taniyalim

League of Legend RP almanin tam zamani ! çünkü bu sampiyon kaçmaz. Doga Sever Baba Ivern Dikenayak'i hemen taniyalim...
9/25/2016 11:26:13 PM


League of Legends için yeni şampiyon duyuruları devam ediyor ! ancak bu sefer, görülmemiş ve ilginç bir şampiyon ile karşı karşıya kalacağız. Ve işte League of Legends’in yepyeni şampiyonu Doğa Sever Baba Ivern Dikenayak...


Doğa sever Baba Ivern, isminden de anlaşıldığı üzere doğa ile iç içe bir şampiyon. Orman ile o kadar iç içe ki, Ivern orman canavarlarını sevdiği için onlara pek zarar verme yönünde değil.


Mantarların bu kadar akıllı olmasını aklım almıyor doğrusu. - Ivern


Birçoklarının Doğasever Baba adıyla tanıdığı Ivern Dikenayak bir yandan Runeterra ormanlarını arşınlarken bir yandan da adım attığı her yerde yaşam filizlendiren, tuhaf mı tuhaf bir yarı ağaç, yarı insan. Hikayesinin devamını okumak için buraya tıklayın.Ivern can ve manasını kullanarak bir fundalık meydana getirir. Fundalık büyüdüğü zaman kampın sakinleri özgürlüklerini kazanır ve Ivern'e altın ile deneyim kazandırır.

                                                                                        

Hemen League of Legends ‘e eklenen bu harika şampiyona sahip olmak, inanılmaz bir deneyim yaşamak istiyorsanız hemen BursaGB üzerinden ucuz ve güvenilir League of Legends RP satın alabilirsiniz.
Etiketler: League of Legends, LoL RP, RP, Ivern Satin al, Ucuz RP al, ,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »