Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

League of Legends için RP Satış Sitesi | Riot Points Fiyatları

9/25/2018 5:54:09 PM

Dünyanın en çok oynanan Moba oyunu League of Legends, 27 Ekim 2009 itibariyle oyun dünyasını kasıp kavurmaya geldi! Geliştirici ve yayıncısı olan Riot Games, Oyun Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients örnek alınarak yapılmıştır. Oyunun baş tasarımcısı, Defense of the Ancients haritasını tasarlayan Steve Feak'dir.

Oyunda tank, dövüşçü, büyücü, suikastçı, nişancı ve destek olmak üzere 6 Farklı tür bulunmakla beraber, bu türün içinde onlarca oynanabilir şampiyon ve her şampiyona özel hikaye ve satın alınabilir kostümlere bulunmaktadır. LoL'ün en güzel yanlarından birisi de, oyunda herkesin eşit olması ve PaytoWin mantığının yıkılmasıdır. Anlayacağınız, LoL'de sadece oynamak değil, kazanmakta ücretsizdir. Ancak kostüm gibi erişimler için Riot Points adında ki oyun içi para birimi, oyuncuların şampiyonlarını daha fazla kişiselleştirmesini sağlamaktadır.

Oyundaki derecelendirme yani rank sistemi ise, sıfırdan başlayan ve kendini kanıtlamış, iyi oyuncuları birbirinden ayırarak, oyunculara tam anlamıyla dereceli bir maç sunmaktadır. Bunun yanında, birden fazla harita ve oyun moduna sahip olan League of Legends, sınırlı ve her oyuna hakim oyuncuların oynayabileceği ancak her gün oynanamayan sadece Riot Games ekibi tarafından belirlenen günlerde oynanabilen oyun modlarıyla da ön plana çıkmaktadır ki, bu oyunun, oyuncularla etkileşimli olması, onlara tam anlamıyla bir oyun ortamı sunmasını ve farkını yansıtmaktadır ki, gerek Türkiye, gerekse dünyanın en büyük Moba oyunu olmasında bunun büyük bir etkisi vardır. 

Oyunu sadece bu kadar anlatmakla yetinemeyiz, ancak anlatacak bir şey var ve bunları bütün oyuncuların bildiğini ve farkında olduklarını biliyoruz. BursaGB olarak ise, oyunculara LoL Şampiyonlarını kişiselleştirmeleri için anlaşmalı Riot Points E-Pin tedarik ediyoruz. Elimizden geldiğince oyunculara yönelik uygun fiyatlar sunmak ve bunun yanında bonuslar vermek ve oyuncuların harcarken kazanmalarını sağlamak bizi mutlu ediyor. 

Eğer sen de BursaGB üzerinden kredi kartı, havale, mobil ödeme ve bitcoin gibi bir çok ödeme sistemiyle 

%5 İndirimli League of Legends Riot Points

 satın almak istersen, RP alışverişinde +300'e varan BGB Puanı kazanacaksın ve bu puanlarla çekiliş sayfamızdan ücretsiz oyunlara sahip olurken, haftalık çekilişlerimize katılabileceksin. 

2018 Güncel Riot Points Fiyatları


400 LOL Riot Points TR 9,52 TL

840 LOL Riot Points TR 19,08 TL

1780 LOL Riot Points TR 38,16 TL

3620 LOL Riot Points TR 76,32 TL

6450 LOL Riot Points TR 128,79 TL


League of Legends LoL RP Satın Al
Güncel League of Legends RP Fiyatları