Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

League of legends Türkiye Sunucusu’na özel indirimler sizleri bekliyor!

3/25/2015 8:12:27 PM

Her hafta olduğu gibi bu hafta da sizleri, Türkiye Sunucusu’na özel indirimler bekliyor!

Bu hafta Aatrox, Galio ve Shaco RP değeri üzerinden %50 indirimli olarak mağazamızda bulabilirsiniz. Ayrıca Lord Mordekaiser, Arınmış Riven ve Gölge Evelynn kostümleri de yine %50 indirimli olarak mağazada yer alacaktır.

24 Mart günü, bu haftaya özel olarak başlayacak indirimler, 27 Mart‘a kadar devam edecek.

Sadece Türkiye Sunucusu’ndaki sihirdarlara özel olan bu kampanyalar ile şampiyon kadronuzu güçlendirebilir ve mevcut kostümlerinizin sayısını artırabilirsiniz.

Şimdiden tüm sihirdarlara Adalet Meydanlarında zaferlerle dolu bir hafta sonu dileriz!

%50 RP İndirimine Giren Şampiyonlar

·         Aatrox

·         Galio

·         Shaco

%50 İndirime Giren Kostümler

·         Lord Mordekaiser

·         Arınmış Riven

·         Gölge Evelynn Dünyanın en çok oynanan çevrimiçi PC oyunu League of Legends, E-pinleri sitemizden hızlı ve güvenlibir şekilde satın alabilirsiniz.

Riot Games RP fiyatlarını  Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.


League of Legends kısaca lol oyununu kesintisiz bir şekilde oynamak için oyun hesabınıza Riot Games’in sanal para birimi olan riotpoints yüklemeniz gerekmektedir. League of Legends Türkiye riotpoints ya da rp ile çevrimiçi hizmetleri alabilecek ve grubunuzu geliştirebileceksiniz. Oyun için gerekli olan oyun puanları, Bursagb güvencesiyle sizlere sunulmaktadır. Bursagb hesabı üzerinden yapacağınız ödeme ile League of Legends Türkiye hesabınıza rahatlıkla oyun puanı aktarabileceksiniz. Üstelik kredi kartı, havale ya da mobil ödeme seçeneklerinden size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bursagb 7/24 siz değerli müşterilerine güvenilir, hızlı ve kesintisiz satın alma ve takas hizmeti sunmaktadır.

Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONE