Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

League of Legends Yeni Oyun Ruined King Duyuruldu

21.11.2020 17:57:51

2021 yılının başlarında piyasaya çıkacak olan Ruined King, League of Legends isminin konsol dünyasına girişine önderlik edecek olan bu oyun Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Steam ve Epic Games gibi platformlarda oyun severler ile buluşacak. Bu oyuna PS 4 ve Xbox One platformlarında sahip olan oyuncular ücretsiz bir şekilde yeni nesil konsollara yükseltme hakkına sahip olabilecekler.

Battle Chasers: Nightwar ve Darksiders Genesis gibi oyunların yapımcısı konumunda bulunan Airship Syndicate tarafından geliştirilen Ruined King, Riot Forge isminin piyasaya sürdüğü ilk oyun olarak karşımıza çıkacak. Bu oyunu oynarken rol yapacağız ve bu rol yapma adeta bizleri oyunun içine çekerek eşsiz bir oyun hazzı almamızı sağlayacak. Daha önce LOL oyununu oynamadıysanız bile bu oyun ile birlikte LOL evrenine giriş için ilk adımı atabilirsiniz.

Ruined King: A League of Legends Story Çıkış Tarihi !

2021 yılının başında oyun severler ile buluşmasına kesin gözle bakılan Ruined King oyununda bizlere eşlik edecek olan karakterler duyuruldu. LOL oynarken hepimizin severek kullandığı Miss Fortune, Illaoi, Braum, Yasuo, Ahri ve Pyke isimler bir araya gelerek bizlere eşsiz bir oyun deneyimi vaad edecekmiş gibi gözüküyor.

Ruined King hikaye oyunu liman şehri Bilgewater ve lanetlenmiş Gölge Adalar olmak üzere Runeterra'nın iki farklı bölgesinde geçecek. Bu bölgelerde karşımıza çıkan içleri kötülük dolu düşmanları mağlup edebilmek için de LOL oyununun sevilen şampiyonlarını kullanacağız.

LOL evreninin hem konsol hem de pc platformuna giriş yapmasına öncülük edecek ilk tek oyunculu oyun olan Ruined King, birçok oyun sever tarafından merakla bekleniyor. Ek olarak türkçe dublaj ve türkçe altyazı desteği bulunan oyunu istediğimiz şekilde oynama fırsatına sahip olacağız. Gerek yeni oyuncular gerekse yıllardır LOL fanı olan oyuncular için Runeterra dünyasını genişletecek olan Ruined King oyunuyla alakalı daha çok detay ilerleyen günlerde mutlaka duyurulacaktır. Oyun hakkındaki gelişmeleri ve en güncel haberleri Ruined King resmi web sitesi aracılığı ile öğrenebilirsiniz.