Haberler
Merakla Beklenen Conan Exile'da %23 İndirim !!!

Merakla Beklenen Conan Exile'da %23 İndirim !!!

Uzun zaman önce duyurulan ve herkesi merak içinde bırakan bu muhteşem Survival oyunu Steam fiyatına oranla %23 İndirimde sizleri bekliyor !!!
22.05.2018 14:44:40
Conan Exile Hakkında Herşey

Survival oyun hayranlarının merakla ve heyecanla beklediği Conan Exile sonunda piyasaya sunuldu. Oynanış olarak tamda bekleneni karşıladığı aşikâr olması ile birlikte farklı bir survival tarz olan Conan Exile oyun içerisinde size hayatta kalma mücadelesinin en uç noktalarını yaşatırken aynı zamanda çeşitler boss savaşları yada bölgeleri işgâl ederken savaştığınız farklı yaratıklar ile bir RPG dövüş mekaniğide sunuyor. Oyun içerisinde farklı ırklara sahip türlerin bir arada bulunduğu geniş ve açık bir dünya mevcut ve siz oyuncular olarak birlikte hareket edip bir taraftan yaşayacak yer, yemek , giysi gibi gereksinimleri toparlarken bir taraftanda size karşı olan tehlikelere karşı kendinizi savunacak taktikler üretip çeşitli yaratıklar ile savaşmalısınız.


Steam'de aylar önceden duyrulan ve paylaşılan previewleri ile herkesi meraklandıran Conan Exile size bu kadar seçenek sunmakla kendini kısıtlamamış ve birde hikaye eklemiş oyunun içerisine. Oyunun içindeki büyüleyici atmosfer ve çeşitli uğraşlarınızın yanında birde size keyif ve merak duygularını aşılayacak olan hikayesini çözmeniz sizi ve arkadaşlarınızı oyuna bağımlı yapabilir. Oyunu Steam platformundan daha uygun fiyata sitemizde bulabilirsiniz ve sizde arkadaşlarınızla beraber bu muhteşem tecrübeyi tadabilirsiniz. Hepinize İyi Oyunlar Dilerim...

Etiketler: Conan Exiles, Conan Exiles Steam, Conan Exiles oyun,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »