Haberler
Metin 2 Steam’de İndirilmeye Açıldı !

Metin 2 Steam’de İndirilmeye Açıldı !

büyük gün geldi çattı: Metin2 şu andan itibaren Steam'de!
8.05.2017 18:44:11

Ejderha Tanrısı'nın krallığına sevilen oyun platformu Steam üzerinden erişim sağlamak isteyen tüm tecrübeli Metin2 kahramanlarına hoş geldiniz diyoruz. Savaş alanlarında yarışın, destansı PvE maceralarına ve acımasız düellolara atılın ve savaş sanatının ustası olun.


Metin2'nin Steam sürüilgili tüm önemli bilgileri burada SSS kısmında sizler için topladık.


Çok özel Steam koleksiyon kartları, armalar ve Metin2 arka planları kazanabilirsiniz! Kartlar yeniden karılıyor, çünkü Steam sayesinde birçok yeni kahraman sunucularımıza akın edip MMO efsanesinin milyonlarca aktif hayranından biri olacak. Epik rakipler ve cesur müttefikler arasında başından beri kendinizi gösterme şansını kaçırmayın. Basitleştirilmiş oyun başlangıcından faydalanın ve artık zirveye daha hızlı tırmanın!


Efsanevi MMORPG Metin 2 Steam’e Geliyor !


Lütfen dikkat: Steam ile mevcut Metin2 hesabını bağlantılama işlemini ileride yapabileceğinizi unutmayın, bunun için biraz sabretmeniz gerekecek. Metin2'yi ilk kez Steam üzerinden başlattığınızda otomatik olarak yeni bir hesap oluşturulur. Bu durumda mevcut hesabınız artık bu oyun platformuyla BAĞLANTILANMAZ! Eğer hesaplarınızı Steam üzerinden kullanmak istiyorsanız iki hesabı birbirine bağlamak için bu seçeneği eklememizi bekleyin.Destansı mücadeleler ve şöhretli savaşlar dileriz ! Ayrıca Metin 2 Ejder Parası artık Steam Cüzdan Kodu ile satılıyor olacak. BursaGB üzerinden güvenli cüzdan kodlarınızı alıp, Steam platformu üzerinden Metin 2 EP satın alabilirsiniz.


BursaGB üzerinden indirimli fiyat avantajı ve hızlı teslimat seçeneğiyle Metin 2 Yang satın al ve bonus puan avantajından yararlan! satın aldığınız Yang hemen teslim edilir ve %14'e varan indirim oranlarıyla ucuz yang fırsatını yakalayabilirsiniz.


Etiketler: Metin 2, Metin 2 Steam, MT2 Steam İndir, Gameforge, Steam ,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »