Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Mitoloji Online’ da Yükleme Yap Ekstra Bonus Kazan

3/24/2015 11:03:40 PM

Tüm Mitoloji oyuncularına teşekkürlerimizi dile getirmek amaçlı ‘ Yükle Kazan’ etkinliğinı oyunumuza dahil etmiş bulunmaktayız. İşte fırsat, sen de bize katıl ve kazan! Daha ne bekliyorsun!


Etkinlik Zamanı: 20/03/2015-26/03/2015


Etkinlik Kuralları: Etkinlik boyunca, Hedeflenen ödeme kanalı (Mangir Kart) ile ödeme yaparsanız, elstra bonus elde edeceksiniz:

Tek yüklemeniz 50-500TL arası olur ise, %35.5 bonus kazanacaksınız.


Yükleme Adımları:

1. https://tr.37.com/recharge/ giriş yap

2. Oyun Seç - Mitoloji Online ve sunucu seç

3. Ülke Seç - Türkiye

4. Ödeme Metodu Seç: Puan Kartı

5. Ödeme Kanalı Seç: Mangir Kart
Mitoloji Antik zamanlara dayanan 2.5D tarayıcı tabanlı bir RPG oyunudur. Oyun stratejisi saldırı hızı ve savaşta oyunculara katılacak Kahramanlar görevlendirebilme yeteneğine sahip olabilmektir. Benzersiz yeteneklere sahip 5 sınıf kahramdan seçim yapma şansına sahip olacaksınız: Silahşör, Büyücü, Avcı, Kahin, Şövalye. Hikayede ilerledikçe, savaşta sizinle beraber savaşacak kahramanlar görevlendirebileceksiniz. Oyunda ilerlemek için kahraman ekibinizin karakter becerilerine bağlı olarak güçlerini ve zayıflıklarını dengelemelisiniz.


  Mitoloji Online Elmas  fiyatlarını  Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.

Birçok oyunda olduğu gibi, Mitoloji Online oyununda da elmas satın alıp veya takas edip, kolay yoldan oyunda ilerleme şansınız bulunuyor. Oyunu Vip olarak oynayabilmek için de çeşitli seviyeleri aşmış, oyunda belli bir yer kazanmış olmanız gerekiyor. Güvenilir oyun puanı, gold bar, diamond yüklemesi yapabileceğiniz BursaGB, üzerinden kredi satın almanız halinde, kolayca sisteme kredi yüklemesi yapabilirsiniz. Elmas yükle işlemi yapabilmek için, kredi kartınız veya mobil ödeme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Ayrıca siteden ne kadar çok puan alırsanız, fiyatlarda da bir indirim yapılmaktadır. Zaman zaman da büyük kampanyalar düzenlenmektedir. Bu kampanyalarla ilgili bilgi almak ve site üzerinden alışveriş yapabilmek için, sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Mitoloji Online Elmas Nereden satın alırım?

Mitoloji Online Elmas  Epin Nasıl Yüklenir?