Haberler
Overwatch Beta İstatistikleri Yayına Sunuldu

Overwatch Beta İstatistikleri Yayına Sunuldu

Overwatch Blizzard CD Key Satın Al Sende Katıl Heyecana
23.05.2016 16:31:50

Blizzard‘ın dünya çapında büyük başarı yakalayan FPS türü oyunu Overwatch geçtiğimiz günlerde  milyonlarca oyuncu için beta sürecine açılmıştı. Oyun bu süreçte oldukça fazla ilgi gördü.

Blizzard tarafından yapılan resmi açıklama neticesi bir infografik aracılığıyla oyunun beta istatistikleri yayımlandı. 9.7 milyon oyuncu sayısıyla  toplamda 81 milyon saat oynanış süresi ve yapılan 37 milyon maç sayısı oldukça dikkat çekiciydi.  Blizzard için en önemlisi ise oyunun daha şimdiden 1.4 trilyonluk hasılat yapmış olması.

Overwatch İnfografik aşağıda;

Asıl sürpriz Overwatch ‘ın 24 Mayıs ‘ta yani yarın tam çıkışını gerçekleştirecek olması.

Overwatch ‘ın devasa oyuncu kitlesi içine girmek, bu müthiş heyecanı yakından tanımak istiyorsanız oyuncu dostu cazip fiyatlarıyla BursaGB kalitesini tercih edebilirsiniz.  

Yapacağınız Uygun Fiyatlı Overwatch Blizzard CD Key satın alımınızın hemen ardından hesabınıza tanımlanacak bonus hediye niteliğindeki Kumpara puanlar Overwatch keyfinizi ikiye katlayacak. Onlar önemli. Biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir yada Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp değerli ürünlerden birine sahip olabilirsiniz.

Overwatch Blizzard CD-Key Satın Al

 

Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »