Haberler
Overwatch'a Yeni Haritalar Geliyor

Overwatch'a Yeni Haritalar Geliyor

BursaGB 'den Uygun Fiyatlı Overwatch Origins Edition CD-Key Satın Alabilirsin
25.06.2016 16:14:14

Dünya çapında büyük bir başarı oranı elde eden Overwatch yapımcılarınıda hayli sevindirdi.  Bu arada Blizzard oyunu hala güncel tutmak ve ilgiyi düşürmemek adına yeni güncellemeler yapacağını duyurdu. Amaç oyunu güncel tutmak bu arada da yeni oyuncular kazanmak.


Bu aşamada Blizzard 'dan yeni açıklama geldi.  Söz konusu açıklama yapımcıların Yeni Overwatch Haritası üzerinde çalışmaya çoktan başladığını duyuruyordu.


Yapımcılar, söz konusu Overwatch Haritaları ‘nın mükemmel olması için ellerinden geleni yaptıklarını belirttikleri açıklamada haritalarla birlikte oyuna yeni özellikler eklenip bunların denemeye tabi tutulacaklarınıda ayrıca vurguladılar.


Bütün bunlar oyun açısından bir hayli güzel bir gelişmeler. İlgi çekecek dahası yeni oyuncuları Overwatch ‘a yönlendirecektir. Tabiki bunu zamanla görecez.


Sürekli güncellenen içerikleri ve yeni haritalarıyla her defasında daha kaliteli hale gelen neşeli bir Overwatch keyfi için cazip BursaGB fiyatlarını tercih edebilirsiniz. Satın alımınızla birlikte kazanacağınız onlarca bonus Kumpara puan bu keyfi iki katına çıkaracak.


 ➤  Overwatch Origins Edition CD Key Satın Al
Etiketler: Overwatch'a Yeni Haritalar Geliyor,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »