Haberler
PC American Truck Simulator Geliyor !

PC American Truck Simulator Geliyor !

Yüksek Adrenalinin Zevkini Yaşayacaksın.
3.03.2016 12:21:12

Euro Truck Yapımcılarından adrenalin dolu yepyeni bir simulator oyunu geliyor.  Üstelik  %100 Türkçe. İşin nakliye pazarında şoförlük.  Ama dur dostum. Öyle bildiğin şoförlüklere benzemiyor bu. Yüksek oranda heyecan karşılayacak seni. Adrenalinin zirvesine çıkacak, hayranlık uyandıran, adeta nefes kesici  Amerikan yapıtı görseller arasında kendinden geçecek, eğlencenin doruğuna çıkacaksın. Oyunda Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde yaşayan süper bir kargocusun,  sürekli filmlerde gördüğün efsane Amerikan kamyonlarını süreceksin.

Başarı seni bekliyor. İşinde yükselebilir ve Amerika’nın en büyük nakliyat firmalarından birini oluşturabilirsin. Oyunun adı PC American Truck Simulator. Mekanik sistemi Euro Truck Simulator 2 modelinin temellerine dayanmakla birlikte, yeni özelliklerlede destekleniyor.  Dahası oyun SCS Software 'in  geliştirdiği  en etkileyici oyun özelliği ile seni kendisine oldukça hayran bırakacak. Şunuda özellikle belirtelim, sanal kamyon şoförlerinin bir araya geldiği çevrimiçi World of Trucks topluluğuna katılıp PC American Truck Simulator 'un ek özelliklerinden de faydalanabilirsin.

Şöyle ki;

►Sana özel avatar ve plakanı yükleyip oyunda onları kullanabilirsin.

►Oyun sırasında Fotoğraf Modunu kullanıp hoşuna giden anların resimlerini çekip binlerce kamyonseverle paylaşabilir, beğendiğin resimleri favorilerine ekleyip istediğin zaman görüntüleyebilirsin.

World of Trucks kullanarak diğer binlerce kamyon severle ekran görüntüleri üzerine tartışabilirsin.

►En iyi resimleri inceleyip, kendi ekran görüntülerini bu listeye sokabilirsin.


PC American Truck Simulator  ‘u  Steam üzerinden oynayabilirsin. Bu oyunu çok seveneceğine eminiz. Steam Kodu 'nu rakipsiz BursaGB fiyatlarıyla alıp üstüne Kumpara puanlarınıda kapınca sevincin iki katına çıkacak bunuda çok iyi biliyoruz. Kumpara puanların senin için hazine değerinde. Zira onları biriktirip yeni oyun kodu alımlarında kullanabileceğin gibi BursaGB de düzenlenen hediye çekilişlerine katılıp birbirinden değerli hediyelerden birini kazanabilirsin.


Steam Cüzdan Kodu Satın Al

Steam USD Cüzdan Kodu Satın Al

Steam EURO Cüzdan Kodu Satın Al
Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »