Haberler
PlayerUnknown’s Battlegrounds Satın al - %10 İndirimli Fiyatıyla !

PlayerUnknown’s Battlegrounds Satın al - %10 İndirimli Fiyatıyla !

Piyasanın en yeni ve iddialısı Battlegrounds E-pin BursaGB'de %10 İndirimli fiyatıyla seni bekliyor !
2.04.2017 02:38:06

Geçtiğimiz hafta itibariyle çıkışını gerçekleştiren ve Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da yayımcılığını üstlendiği hayatta kalma oyunu Playerunknown’s Battlegrounds %10 indirimli fiyatıyla BursaGB stoklarında seni bekliyor !

8 Kilometrelik Devasa bir haritada hayatta kalma mücadelesi verdiğiniz, tüm oyuncuların eşit şartlarda rekabet göstereceği ve haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi vereceğiniz bu oyun, Türkiye’de önde gelen yayıncılarında yer alıyor. Üstelik bu oyuncular, Battlegrounds’un gelişmesinde artı ve eksileri raporlayarak büyür bir etki gösterdi.

Battlegrounds’ta hayatta kalmak istiyorsan takımını kur ve eşit şartlarda savaş !

Kısa süreli geçerli olan %10 İndirimi kaçırmamak için acele edin ve kredi kartı dışında bir çok ödeme yöntemini kullanarak Battlegrounds sahibi olun.

%10 İNDİRİMLİ BATTLEGROUNDS İÇİN TIKLAYIN !

S.S.S.

➤  Nasıl Battlegrounds e-pin Satın alabilirim?

        Kredi kartınız ile yada banka kartınız ile sitemize ödeme yaparak %10 indirimli Battlegrounds e-pin ürününü satın alabilirsiniz.


➤  Nasıl sipariş verebilirim ?

       www.bursagb.com dijital oyun platformunda aradığınız tüm oyunları, oyun içi item, skin, karakter ve ihtiyacınız olan tüm kuponları daha ucuza sipariş verebilirsiniz.


➤ Ön Sipariş Ürünüm ne zaman teslim edilir ?

       www.bursagb.com Dijital oyun platformundan satın alacağınız tüm ürünler 7/24 teslim edilmektedir. Siparişinizi verdikten sonra ürününüz stok durumuna göre 10 saniye içinde teslim edilir. Ancak ön siparişler için oyun çıkışından 2 veya 3 iş günü içerisinde, en geç oyunun çıktığı gün teslim edilmektedir.


➤  Kredi Kartı ile ürün satın alabilir miyim ?

       www.bursagb.com üzerinden Kredi kartınız ile komisyon ödemeden taksitli ve tek çekim olarak kolayca 7/24 ödeme yapabilirsiniz.


➤  Kredi Kartım olmadan nasıl alışveriş yapabilirim ?

       www.bursagb.com üzerinden Kredi kartınız olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. ATM Pointler üzerinden sitemizde yer alan onlarca banka hesabına komisyon ödemeden ödeme yapabilirsiniz.

İyi Oyunlar !

Etiketler: Battlegrounds, Battlegrounds e-pin, Nfinity Games e-pin,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »