Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Pokemon Go Nasıl Oynanır (Rehber)

7/15/2016 11:07:43 AM

Kısa süre önce çıkış gerçekleştiren Pokemon Go kısa süre içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başardı. Milyonlar dile kolay ! Pokemon Go neredeyse Twitter kullanıcı sayısını aşacak seviyeye geldi ki her geçen gün bu oran daha da artıyor.


Pokemon avına çıktığımız artırılmış gerçeklik oyunu Pokemon Go ‘da bilmeniz gereken bir takım bilgiler mevcut. Bunları sizler için sıraladık ve açıkladık. Ayrıca bir önceki yazımız olan “ Pokemon Go Nasıl İndirilir” yazımıza da aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


➤➤  Pokemon Go İndirme Rehberi İçin Tıklayın
Nasıl Oynanır, Nasıl Pokemon Yakalanır  ?


Pokemon Go ‘da asıl amacınız karşınıza çıkan Pokemonları toplamak. Böylece onları güçlendirebilir, kendinize göre şekillendirebilir ve savaş arenasında diğer pokemonlarla karşı karşıya getirebilirsiniz.


Pokemonları yakalamak çok basit ! Öncelikle internet bağlantınızın açık olmasının yanında “konum” özelliğinizin de açık olduğunu kontrol etmeniz gerek.


Ardından oyuna giriş yaparak önünüze gelen anasayfa üzerinden bulunduğunuz çevredeki pokemonları görebilir ve onları yakalayabilirsiniz. Pokemonları kameranız ile yakalamak için sağ üstte bulunan "AR MODE" seçeneğini aktif etmeniz gerekecek. Ancak bu özellik bazı cihazları desteklememekte.


Pokemon Go Tabletlerde Çalışmıyor !


Pokemon Go sadece Android ve iOS cihazlar için geliştirilsede, şuan için tabletlerde çalışmıyor. Oyun şuan sadece mobil cihazlar için oynanabilir durumda.


Pokemon Avının Amacı Ne ?


Pokemonları toplayarak koleksiyonunuzu genişletebilir, milyonlarca oyuncunun arasında farkınızı gösterebilirsiniz. Tabii bunun arkasında sınırsız eğlence ve sınırsız aksiyon var !Poke Toplar


Poke toplar oyunculara büyük bir ayrıcalık tanıyor. Eğer gezmeden, oturduğunuz yerde Pokemon koleksiyonunuzu çoğaltabilirsiniz. Yani hiç uğraşmadan daha fazla Pokemon elde etmek Poke Toplar ile sağlanıyor. Poke Toplarına sahip olmak için oyun içi ödeme yapmanız gerekiyor. Bunu gerçekleştirmek için ise BursaGB güvencesiyle en ucuz Google Play Gift Card veya iTunes Gift Card satın almanız mümkün !


Ayrıca hartitadaki “Poke İstasyon” bölgelerinde ücretsiz Poke Top alabilmeniz mümkün. Bu istastonlar, genel itibariyle yaşadığınız bölgede ki metro istasyonlarında, otobüs duraklarında ve terminallerde bulunabiliyor.Pokemonları Güçlendirme


Pokemonları güçlendirmek, bir nevi evrimleştirmek anlamına geliyor. Sahip olduğunuz Pokemonları topladığınız puanlarla evrimleştirerek daha güçlü hale getirebilmemin yanında yeni görünüm kazandırarak karşınızdakine korkunuzu salabilirsiniz !Pokemon Takası


Oyuncular arasında Pokemon takası mümkün ! oyundaki Trade sistemi ile karşınızdaki oyuncu ile Pokemon takası yaparak koleksiyonunuzu zenginleştirebilir, ihtiyaç duyduğunuz pokemonlara sahip olabilirsiniz.Pokemon Savaş Arenası


Pokemon Go ‘nun en can alıcı noktasına geldik ! Poke Gym özelliği ile Arenaya çıkabilir ve milyonlarca Pokemon oyuncusundan biri ile amansız bir mücadeleye girebilirsiniz. Savaşın sonunda kazanan taraf, kaybeden tarafın savaşta kullandığı Pokemonuna sahip olmakla beraber seviye puanıda kazanıyor.Oyun içi Satın Almalar


Eğer Pokemon Go ‘da milyonlara karşı farkınız olsun istiyorsanız, Poke Coins ‘e başvurmanız gerekecek. Poke Coins ile daha fazla ve daha güçlü Pokemonlar elde ederken store üzerinden daha fazla eşya satın alabilirsiniz.


Poke Coins ‘e sahip olmanın en kolay yolu ‘da BursaGB ‘den geçiyor ! Cazip Fiyatlarla en ucuz Playstore Gift Card ve iTunes Gift Card satın alabilirsiniz.


Ayrıca satın alma işleminizin ardından kazanacağınız Kumpara puanlar ile BursaGB birbirinden harika sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.


➤➤  iTunes Gift Card Satın Al

➤➤  Google Play Gift Card Satın Al