Haberler
Pokemon GO Nasıl Yüklenir ? (Videolu Rehber)

Pokemon GO Nasıl Yüklenir ? (Videolu Rehber)

Sadece bir kaç günde çığ gibi büyüyen artırılmış gerçeklik oyunu Pokemon Go için yükleme rehberi hazırladık.
15.07.2016 11:04:05

Sadece Kuzey Amerika, Yeni Zelanda ve Avusturalya ‘da iOS ve Android platformları için resmi olarak yayınlanan Pokemon Go için kullanıcılar basit ve herkesin uygulayabileceği bir yol bularak oyunu resmi olarak Türkiye’de dahil diğer ülkelerde oynayabilmekte.


Android Pokemon Go İndirme Rehberi


Android kullanıcıları için Pokemon Go ‘nun henüz aktif edilmemiş ülkelerindeki kullanıcılar çok basit bir yol ile Pokemon Go ‘yu oynayabilir.


Bu yol ise, Apk Mirror sitesi tarafından sunulan Pokemon Go apk. dosyası. Bu dosyayı indirerek telefonunuza bir bağlantı kablosu aracılığı ile atın ve kurulumu başlatın ve işlem tamam ! artık sizde Pokemon Go oynayabilirsiniz.


  • Telefonunuzda Ayarlar>Uygulamalar>Bilinmeyen Kaynaklar kısmının kutucuğu işaretli olmalıdır.


Windows Phone gibi intel işlemcili mobil cihazlar içinde 0.29.2 sürümü ile artık mümkün !➤➤  Pokemon Go 0.29.2 Sürüm İndirme ve Sürüm Detayları

iOS Pokemon Go İndirme Rehberi


iOS üzerinden Pokemon GO oynamak için öncelikle Apple hesabınızdan çıkış yaparak tekrar App Store ‘da girip Pokemon Go sayfasına girmek. Ardından indir butonuna tıklayın ve karşınıza çıkacak seçeneklerden “yeni Apple ID” oluştura girerek istenilen bilgileri sadece ülke dışında doğru giriniz.


Ülke kısmını “ Kuzey Amerika, Yeni Zelanda veya Avusturalya” yaparak yeni Apple ID oluşturun. İşte bu kadar ! artık sizde muhteşem Pokemon arenasına katılabilirsiniz.Ancak sizler için daha kısa bir yolumuz daha var !


iTunes Store hesabınızdan çıkış yapıp aşağıda verdiğimiz hesap ile tekrar giriş yapın. Ardından iTunes Store’dan bu hesapla PokemonGo ‘yu indirebilir, daha sonra bu hesaptan çıkış yapıp kendi hesabınıza girerek PokemonGo heyecanına devam edebilirsiniz. 


➤➤ mail: pokemongoturkeyuyelik@gmail.com

➤➤ şifre: 12365455Aa


PokemonGo oynamaya başladıysanız, oyunda daha güçlü ve yepyeni birbirinden harika itemlere sahip olmak için Poke Coins ’lere sahip olabileceğini öğrenmişsinizdir.

BursaGB farkıyla En Ucuz Poke Coins satın alabilmek için iTunes Gift Card veya Google Play Gift Card alarak daha fazla PokemonGo içeriğine sahip olarak arenaya farkınızı koyabilirsiniz !

Poke Coins için Gift Card satın alma işleminizin ardından kazanacağınız Kumpara puanlar ile BursaGB üzerinden sürpriz çekilişlere muhteşem hediyelere sahip olabilirsiniz.


➤➤  iTunes Gift Card Satın Al

➤➤  Google Play Gift Card Satın Al


Etiketler: Pokemon Go,Pokemon Go Yükleme,Poke Cash,Pokemon Go iOS Yükle,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »