Haberler
PokemonGo Poke Coins Cazip Fiyatlarla BursaGB ‘de

PokemonGo Poke Coins Cazip Fiyatlarla BursaGB ‘de

Uygun fiyatlarla hemen satın al PokemonGo çılgınlığına sende katıl
13.07.2016 15:07:19

Tüm dünya tarafından beklenen ilk arttırılmış gerçeklik mobil oyunu PokemonGo 6 Temmuz 2016 tarihi itibariyle çıkışını gerçekleştirdi. Ülkemiz içinde çok yakın bir zamanda iOS ve Android platformlarında resmi olarak açılacak.


Çıkışı itibariyle milyonlarca oyuncu tarafından oynanan PokemonGo ‘da, telefonunuzun kamerasını kullanarak yaşadığınız çevredeki Pokemonları bulmaya çıkıp, ardından onları Poke Topunuza koyarak sizin olmasını sağlayıp topladığınız en güçlü Pokemonları gelecek etkinlikler dahilinde arenada diğer oyuncular ile karşılaşma yapmak için büyük bir mücadeleye koyabiliyorsunuz.


Pokemonları birbirleri ile savaştırmadan önce yapmanız gerekenler var. Pokemonunuzu savaşa hazır hale getirmek. Pokemonunuzu savaşa hazır hale getirmek için Poke Coins kullanarak yeni itemler elde edebilirsiniz.


Daha güçlü ve kaliteli bir PokemonGo deneyimini yaşamak istiyorsanız BursaGB güvencesiyle En Ucuz Poke Coins satın alabilirsiniz. Böylece PokemonGo dünyasına daha güçlü bir giriş yapıp rakiplerinizi kolayca alt edebilir, Pokemonlarınızı havalı hale getirerek farkınızı gösterebilirsiniz.


Dahası her satın alımınızda anında kazanacağınız Kumpara puanlarla sürpiz çekilişlerimize katılabilir, birbirinden değerli ürünlere ve ücretsiz oyunlara sahip olabilirsiniz.


 ➤  İTunes Gift Card Satın Al

 ➤  Google Play Gift Card Satın Al
Etiketler: PokemonGo Poke Coins, Ucuz PokemonGo Poke Coins,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »