Haberler
PS Plus Mart 2016 Ücretsiz Oyunları

PS Plus Mart 2016 Ücretsiz Oyunları

Sony, Playstation Plus abonelerine her ay düzenli olarak ücretsiz oyunlar sunuyor.
5.03.2016 16:37:32

Sony ‘nin bu etkinlik kapsamında sunduğu ücretsiz oyunlarin 2016 Mart Paketi belirlendi. PlayStation Plus Aboneliği olan kullanıcılar abonelik süreleri bitinceye kadar ilgili ayın ücretsiz oyun listesindeki oyunlari ücretsiz bir sekilde oynayabiliyorlar.  Ücretsiz oyunlara göz gezdirdiğimizde dikkatimizi PlayStation 4 için ücretsiz yayinlanacak olan aksiyon platform oyunu Broforce çekiyor. Platform içeriğinde Terminatör, Machete, Rambo, Neo, Chuck Norris, gibi alanında profesyonel birçok efsanevi ismin yer aldigi Broforce aksiyon heyecanı, Mart ayı süresince ücretsiz olarak oyunculara sunulacak.

Playstation 4, Playstation 3 ve PSVita kullanıcısı Playstation Plus abonelerinin Mart ayı için ücretsiz indirebilecekleri diğer oyunlar şöyle;


Mart 2016 PS Plus oyunları

Flame Over, PS Vita

Galak-Z, PS4

Reality Fighters, PS Vita

Super Stardust HD, PS3

The Last Guy, PS3


Her zamanki gibi siz yine çok uygun BursaGB fiyatları ve %100 güvenli satın alma altyapısıyla Playstation Network Card satın alarak yada mevcut PlayStation Plus Aboneliği Yenileme işleminizi yaparak ücretsiz oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. BursaGB üyelik hesabınıza anında tanımlanacak Kumpara puanlarla ekstra zevk alacaksınız. 


  Playstation Network Card Satın Al

Etiketler: ps plus ücretsiz oyunları, Playstation Network Card,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »