Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

PUBG Mobile’ın merakla beklenen 14. sezonu için önemli bir rapor ortaya çıktı.

7/3/2020 3:43:02 PM

PUBG Mobile’ın merakla beklenen 14. sezonu için önemli bir rapor ortaya çıktı. Yakında çıkması beklenen yeni sezon hakkında pek çok bilginin paylaşıldığı raporda bir de kısa video yer alıyordu. YouTuber tarafından paylaşılan videonun PUBG Mobile’ın Sezon 14 için hazırladığı fragman olduğu düşünülüyor.

Mr.GHOST GAMING isimli YouTube kanalında yayınlanan videoyla birlikte YouTuber, yeni sezonun isminin “Spark the Fame” olduğunu duyurdu. Yayınlanan video, oyuncular için gelecek yeni görünümler dışında Sezon 14’le ilgili pek çok yeni aracı da görmemizi sağlıyor.


Yayınlanan videoyla birlikte Mad Max’te gördüğümüz araçlara benzer araçları görüyoruz. Oyunun yeni haritası olan Livik’i de gözler önüne seren 1 dakikalık kısa videoda, haritanın bazı bölgelerini görme şansına erişiyoruz. Bu bölgeler arasında yanardağ ve karlı dağlar da yer alıyor.

YouTuber, bu videoyla birlikte Sezon 14’te M24 keskin nişancı tüfeği için gelecek yeni kostümün dışında M416 için de yeni bir kostümün geleceğini söyledi.
 
2016 Yılından bu yana oyuncularla birlikte olan PUBG, yeni sezon tarafında PUBG Mobile’ın aksine bir hayli detaylı ve uzun süreli güncellemelerle destekleniyor. PUBG 14. Sezon kısa süredir test sunucusunda kısmen aktif olsa da güncelleme içeriğine dair tam detaylı bilgiler geçtiğimiz günlerde resmi olarak yayınlandı. 
 
Sen Halen Bu Maceraya Katılmadınmı?
Royale Pass Ödülleri

Royale Pass ödülleri, Spart the Flame temasına dayalı kozmetik eşyaların yer alacağı söylense de, detaylı bir bilgi henüz yayınlanmadı.

Seviye Ödülleri

Altın, Platin ve Diamond katmanları için ortaya çıkan ödüllerin bir kısmı ilgi çekici ve “parlak”. Alınan bilgiler arasında ödül içeriklerinde sadece silah tasarımı, kask yer alıyor.

Altın ve Platin Seviye Ödülü

Altın ve Platin seviyelerinde oyunculara verilecek ödüllerin bir kısmı şöyle: Altın seviyesinin görevleri tamamlanınca maske, Platin seviyesinin görevlerini tamamlayınca eşsiz kıyafet kazanacak.

Elmas Ödülleri

Elmas ödülleri tarafında ise pek bir detay olmasa da, ödüllerden birisi paylaşıldı. PUBG Mobile’ın popüler silahlarından M24’ün kaplaması elmas ödülleri arasında yer alıyor.

 

Elite Upgrade Royale Pass 600 UC, Elite Upgrade Plus’ın 1800 UC’ye satılması bekleniyor. Sende 12 Yıldan bu yana hizmet veren BursaGB ile PUBG Mobile UC satın al ve indirimli fiyat avantajını kaçırma!