Haberler
PUBG Mobile 9. Sezon Başlama Tarihi | 0.14.5 Güncellemesi

PUBG Mobile 9. Sezon Başlama Tarihi | 0.14.5 Güncellemesi

PUBG Mobile 9. Sezon başlama tarihi sızdırıldı! başlama tarihiyle beraber yeni sezonda oyuncuları neler bekliyor? detaylar içeriğimizde!
4.09.2019 21:18:45

PUBG Mobile oyuncuları eylül ayının ortalarında 0.14.5 güncellemesi ile yeni sezon ile buluşacak. Peki heyecanla bekleyen PUBG oyuncularını yeni sezon ile nelerle karşılaşacak? ne zaman başlayacak? ve yeni sezon detayları nedir? tüm soruların cevabını kısıtlı bilgiler sonucunda yanıtladık.  


PUBG Mobile 0.14.5 güncellemesi ile gelecek olan 9. Sezon’da oyuncular korsan temalı yeni silah (MP5K), karakter ve silah skinlerine sahip olabilecek. Yeni karakterin adı da Victor olacağı bilgisi verildi. Bunların yanı sıra yeni görevler ve oyun modları da bu güncelleme paketi dahilinde bekleniyor. 


PUBG Mobile 9. Sezon Ne Zaman Başlayacak?


PUBG Mobile 9. Sezon başlama tarihi henüz belli değil ancak bütün tahminler ve sızıntılar Eylül ayının ortalarında (17 ya da 18 Eylül) 0.14.5 güncellemesi ile beraber başlayacağını işaret ediyor.


9. Sezon biletiniz BursaGB’de! hemen BursaGB üzerinden İndirimli PUBG Mobile UC Satın Al ve 9. Sezon bilet sahibi ol!PUBG Mobile 9. Sezon Özellikleri Nedir?


Her PUBG güncellemesinin ardından oyuncular yepyeni içeriklerle karşılaşıyor. Yeni silahlar (RPG Gelebilir), yeni tema, teknik değişimler. Teknik değişimler için gelen bilgiler ışığında oyunun 90 FPS ve 120 FPS ile beraber 90Hz - 120Hz destekleyen cihazlarda inanılmaz bir oynayış deneyimi sunacağı belirtiliyor.


9. Sezon Teması Ne Olacak?


PUBG Mobile 9. Sezon teması üzerine büyük söylentiler dolanırken, yayınlanan bir ekran görüntüsü ile durum netleşti ve Korsan temalı olacağı anlaşıldı.


9. Sezon’da Helikopter Kullanılabilecek mi?


Oyun içerisinde yer alan helikopter şuan sadece Taiwan sunucusunda kullanılabilir durumda. Ancak yeni sezon ile Türkiye sunucu için de kullanıma açılacağı da söylentiler arasında.
Belirtilen Önemli Güncelleme İçeriği

1. Yenilenen Hastalık modu ve hastalık modu haritası.

2. Geliştirilen karakter sistemi (yeni beceri ve görünümler)

3. Korsan temalı karakterler, silahlar ve menü tasarımı. 

4. 8. Sezon Royale Pass ile ön planda olan içerikler aktif olacak.

5. Günlük görev sisteminin geliştirilmesi.

Beklenen İyileştirme İçeriği

1. Android kullanıcıları için oyun boyutu küçültülecek.

2. Envanter arayüzünde iyileştirmeler

3. Merdiven ve duvar gibi alanlarda tırmanmanın iyileştirilmesi.

4. Oyun sırasında oyuncuların binaya takılma BUG’unu giderme

5. Sosyal hesaplarla oyuna bağlanan oyuncuların avatar değiştirme sorununun çözülmesi


Etiketler: PUBG Mobile, PUBG Mobile 9. Sezon,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »