Haberler
Riot Games’in Yeni Oyunu Valorant için Kapalı Beta Başladı !

Riot Games’in Yeni Oyunu Valorant için Kapalı Beta Başladı !

Riot Games'in yeni gözdesi Valorant, şimdi kapalı betada ! hemen sende başvur ve belki on yıllık bilgisayarlarda bile çalışabilecek kadar optimize olan bu fantastik oyunu oynamaya başla !
6.04.2020 17:42:29

2 Yıl kadar önce, Riot Games’in FPS oyunu üzerinde çalışmalar yaptığını sızdırılan haberlerle duymuştuk. Ancak 2 yıl içerisinde LoL’e farklı oyun modları ve taktik savaşlarının mobil sürümü gibi oyunlar yayınlanınca, Riot’un FPS oyunu üzerine yaptığı çalışmaların henüz asıllı olmadığını düşündürürken bomba patladı ve şu anki adıyla Valorant “Project A” ismiyle duyuruldu ! 


Geçtiğimiz günlerde resmi olarak kapalı beta sürecine başlayan Valorant, LoL’de ki kitlesini ve FPS severleri kendine çekerek 2020 yılının en iyi ve en çok oynanan MMOFPS oyunu olma yolunda ilerleyecek gibi gözüküyor. 


Oyunun geçtiğimiz günlerde kapalı betası resmi olarak başladı. Peki kapalıya betaya nasıl katılınır ve Valorant’ı nasıl indirip aksiyonun dibine vurulur ? işte rehberimiz ! 

Valorant İndir ! 


Valorant kapalı beta sürecinde, her oyuncuyu anında oyuna almıyor. Öncelikle https://beta.playvalorant.com/tr-tr/ adresine girmeli ve Riot Games hesabına giriş yaptıktan sonra kapalı betaya katılmak için Twitch hesabını doğrulayıp, doğruladığın hesabınla birkaç Valorant yayını izlemelisin. Ardından en kısa sürede E-Posta adresine Valorant’ın kapalı betasına katılmaya hak kazandığın bir mail alacaksın. 


Kapalı beta üyeliğin onaylandığında Valorant’ı ücretsiz indirebilirsin. 


Düşük bilgisayar sistemiyle bile en iyi oyun deneyimi sunmak isteyen Valorant’ta sana iyi oyunlar dileriz.  


Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »