Haberler
Steam ( Summer Sale ) Yaz İndirimleri Bu Gün Başlıyor

Steam ( Summer Sale ) Yaz İndirimleri Bu Gün Başlıyor

Uygun Fiyatlı Steam Cüzdan Kodunu Hemen Satın Al Fırsatı Kaçırma
23.06.2016 15:38:46

Çok büyük bir coşkuyla beklenen Steam Yaz İndirimleri Türkiye saati ile bu akşam 20:00 'da başlıyor. Okulların tatilde olduğu, yoğun sıcaklar sabebiyle evden dışarıda çıkılmayan bu dönemde öyle görünüyor ki Steam kapsamlı bir cüzdan boşaltma işlemi yapacak.


Bu akşam 20:00 'da başlayacak olan indirim furyasında binlerce oyun süper indirimlerle Steam ‘de satışta olacak.  Oyun severlerin adeta kendinden geçercesine indirimli oyun takip edip alacağı bu süreç 4 Temmuz 2016 tarihinde akşam 20:00 ‘da sona erecek.


Özellikle 2015 yılının çok sevilen AAA kalite oyunlarında ciddi oranda indirimler bekleniyor. Keza aynı şekilde 2016 yılında çıkan devam oyunlarınada indirim yapılabilir. Watch Dogs, Star Wars: Battlefront, Mafia II, Dishonored Total War Hammer gibi oyunlarda da büyük indirimler olacağı tahmin ediliyor.


Evet bu gün tam iftar öncesi müthiş bir indirim çılgınlığı başlayacak. Ancak şu gerçeği hatırlatalım. Steam Summer Sale yani Steam Yaz İndirimleri 4 Temmuz 2016 ‘da sona eriyor. O yüzden indirim fırsatlarını kaçırmadan çok ciddi ve dikkatli bir şekilde hareket etmeniz önerilir.


Steam Summer Sale başladığı anda orada olmalısınız. Bunun için size cebinizi yakmayan uygun fiyatlı Steam Cüzdan Kodu gerekiyor. Uygun fiyat için tercih edeceğiniz BursaGB ‘den yapacağınız satın alım sonrası anında kazanacağınız onlarca bonus hediye Kumpara puan indirim keyfinizi ikiye katlayacak


Sürpriz daha bitmedi. Steam Yaz İndirimleri ‘ne ek olarak BursaGB ‘dende %5 Ekstra İndirim geliyor. İndirimli alacağınız her oyunda %5 ekstra indirim 'de bizden.


➤ Çılgın Steam indirimleri 

➤ Onlarca Bonus Kumpara puan 

➤ %5 BursaGB Ekstra indirimi ✔ 


Bütün bunlar senin için. Fırsatı kaçırma !!!


 ➤  Steam Cüzdan Kodu Satın AlEtiketler: Steam ( Summer Sale ) Yaz İndirimleri Bu Gün Başlıyor,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »