Haberler
Steam TL Fiyatları

Steam TL Fiyatları

Steam artık ülkemizde de her geçen gün yaygınlaştığından dolayı sistemini Türkçe dil seçeneği ile de destekledi ve bununla birlikte orijinal oyun almak isteyenlere TL para birimi ile işlem yapabilme şansı sunuldu. Aslında bu büyük bir ayrıcalık.
24.04.2015 13:41:06

Değerli BursaGB kullanıcıları 25 tl üzeri Steam tl kodlarında kısa süreli kampanya başlatılmıştır. Kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken sadece sipariş vermek.


Steam TL Fiyatları

ÜrünSms ile AlFiyat
3 TL Steam Cüzdan Kodu STMTL3-3,00 TL
5 TL Steam Cüzdan Kodu STMTL5-5,00 TL
10 TL Steam Cüzdan Kodu STMTL10-10,00 TL
25 TL Steam Cüzdan Kodu STMTL25-23,76 TL
50 TL Steam Cüzdan Kodu --47,52 TL
100 TL Steam Cüzdan Kodu --95,04 TL
200 TL Steam Cüzdan Kodu --190,08 TL


Steam Üzerinden Türk Lirası Alışverişi

Steam artık ülkemizde de her geçen gün yaygınlaştığından dolayı sistemini Türkçe dil seçeneği ile de destekledi ve bununla birlikte orijinal oyun almak isteyenlere TL para birimi ile işlem yapabilme şansı sunuldu. Aslında bu büyük bir ayrıcalık. Sistemde ödeme yapmak istediğiniz zaman ATM kartsız işlem, kredi kartı, mobil ödeme kumpara puanı ve banka havalesi seçeneklerini kullanarak sorunsuz bir şekilde ödeme yapabilme şansınız oluyor.

Dikkat edilmesi gereken esas noktalardan birisi de havale ile ödeme yaptığınız zaman tarafınıza sunulacak olan Referans Kodu mutlaka açıklama kısmına girilmelidir. Zira yetkililer, oyunu satın alan kimliği bu sayede belirliyor ve herhangi bir sorun olmadan oyunlarınız profilinize tanımlanıyor. Mükemmel bir sistem olduğundan dolayı satın aldığınız tüm oyunları profiliniz üzerinden yönetebilme şansına sahip oluyorsunuz.

Etiketler: Steam TL,türk lirası,cüzdan kodu,ucuz stim kodu,gta5 steam,,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »