Haberler
Steam Yaz İndirimleri 2016 Çok Yakında

Steam Yaz İndirimleri 2016 Çok Yakında

BursaGB 'yi takip et Uygun Fiyatlı Steam Cüzdan Kodunu Al
20.06.2016 11:24:41

 Ayrıca Steam Yaz İndirimleri haricinde

tüm oyunlarda BursaGB 'den %5 ekstra indirim fırsatını kaçırmayın.


E3 2016 Oyun Fuarı
bu yılda oyunseverler için bir efsane gibi geçiyor. Oyun dünyası hâla bu fuarın etkisinde. Etkinlik sırasında özellikle Sony şov niteliğindeki bomba oyun tanıtımları hafızalarda ciddi anlamda yer etti.  Hepsi birbirinden güzel oyunların tanıtıldığı fuar bu gün son gününü yaşıyor.


Tanıtılan süper oyunlara sahip olmak üstelik bunu çok uygun fiyatlarla yapmak isteyebilirsiniz. Bu amaçla hazırlandı haberimiz. Zira önümüzdeki günlerde merak ve heyecanla beklenen Steam Yaz İndirimleri başlayacak. Başlangıç tarihi bilinmiyordu artık biliniyor. Zira her zamanki gibi değişik ortamlarda sızdırıldı.


Sızdıranlardan ilki Türkiye ‘de kullanımı yasaklanan Paypal. Steam Yaz indirimleri 2016 başlangıç tarihi Paypal 'ın resmi Twitter hesabında doğrulandı. Steam Yaz İndirimleri 2016 önümüzdeki hafta Perşembe günü yani 23 Haziran 2016 ‘da başlayacak.Haberi sızdıranlardan ikincisiyse oyun dünyasının en ünlü forumu NeoGAF ‘ın Bluth54 adlı üyesi.  Sızdırdığı görselde Steam Yaz İndirimleri ‘nin 23 Haziran 2016 tarihinde başlayacağı ve 4 Temmuz 2016 tarihinde sona ereceği net olarak görülüyor. Aşağıdan inceleyebilirsiniz.Bu tarihleri aslında bir ay önce bir Reddit kullanıcısıda paylaşmıştı. Tabi Valve tarafından resmi bir açıklama gelmeyince çoğunluk tarafından inanılmayıp üstünde durulmamıştı.


Herzamanki gibi Valve konu ile ilgili olarak henüz resmi bir açıklama yapmadı. Ancak belirttiğimiz bu tarihlerin bilinmesinde fayda var. Zira süreç her zamanki gibi işliyor. Haber sızdırılıyor. Değişik kanallara servis ediliyor. Ve neticede belirtilen tarihte indirimler başlıyor. Yani sızdırılan bu haberler aslında doğru. Bu tarihlere hazırlansanız iyi olacak.


Oyuncu dostu fiyatlar sunan BursaGB kalitesiyle şimdiden uygun fiyatlı Steam Cüzdan Kodu ‘nuzu alıp hazırda beklemeniz  sizin için oldukça avantajlı olacak. Ayrıca takipte kalın.  İndirimlerin başladığı gün hangi oyunların hangi zamanda indirime girdiği, söz konusu indirimin ne zaman biteceği gibi tüm bilgileri detaylı olarak sizlerle paylaşacağız.


BursaGB ‘den yapacağınız satın alım sonrası kazanacağınız bonus hediye niteliğindeki onlarca Kumpara puanda indirim keyfinizi ikiye katlayacak. Biliyorsunuz onlar önemli. Biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir yada Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp değerli ürünlerden birine sahip olabilirsiniz. 


 Ayrıca Steam Yaz İndirimleri haricinde

tüm oyunlarda BursaGB 'den %5 ekstra indirim fırsatını kaçırmayın.


 ➤  Steam Cüzdan Kodu Satın Al


Etiketler: Steam Yaz İndirimleri 2016 Çok Yakında,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »