Haberler
Steam, Zula’ya Yeşil Işık Yaktı

Steam, Zula’ya Yeşil Işık Yaktı

Türk Yapımı Zula bundan böyle Steam üzerinden de Oynanabilecek.
17.03.2016 18:16:33

2012 Yılında MadByte Games tarafından geliştirilen Türkiye’nin ilk MMOFPS oyunu olma özelliği ile ön plana çıkan Zula,  kısa süre önce Game Satış  oranını artırmak ve dünyaya açılmak amacıyla Steam ’a geçme kararı almış ve başvuru neticesi Steam ’in onay sürecine girmişti. Aradan geçen 17 gün zarfında Steam tabiri caizse Zula ‘ya yeşil ışık yaktı ve onayladı.  Böylece, ilerleyen zamanlarda daha fazla oyuncu kitlesi elde edip başarı oranını artırabilecek. Zula ‘nın amacı kendini Game Satış listesinin en üst sıralarında görmek.


Steam Cüzdan Kodu Satın Al

Zula Altın Satın Al

 

Zula kullandığı grafiksel görüntülerden karakterlerine kadar tamamen Türk motiflerini kullanan bir oyun. Zula bir takım. Gladyo ile amansızca bir mücadele veriyor.  Bu şiddetli savaşta yerini almak, Türk yapımı bir heyecan yaşamak istermisin?.  Cevabın evetse gerek fiyatlar açısından gerek güvenlik altyapısı ve gerekse kazanacağın birbirinden değerli Kumpara ve hediyeler açısından doğru yerdesin.


 

Türk yapımı oyuna Game Satış alanında destek vermek BursaGB ile artık hem çok kolay hemde çok cazip fiyatlarlar eşliğinde sunuluyor.  BursaGB üzerinden Steam hesabın için çok uygun fiyatlarla Steam Cüzdan Kodu satın alabilirsin. Satın alım işleminin hemen ardından BursaGB üyelik hesabına yüz güldüren Kumpara puanlar eklenecek. Onları sonraki oyun alımlarında para yerine kullanmak için biriktirebilir yada hediye çekilişlerimize katılıp süper hediyeler kazanabilirsin. Süprizler bitmedi.  BursaGB ‘den aldığın Steam Cüzdan Kodu ‘nu  Steam ’in Zula sayfası üzerinden kullanırken yaptığın işlemlerin ardından hesabına aldığın miktar kadarda Zula Altını ekleneceğini özellikle belirtelim.


Steam Cüzdan Kodu Satın Al

Zula Altın Satın Al 

 


Ayrıca Şunlarıda Merak Edebilirsin;

 Zula 'yı Steam dışında da oynamaya devam edebilecek miyim?

Tabiki. Senin zevkine bağlı. Hem Steam 'den hem de masaüstünden oynamaya devam edebilirsin.


► Zula 'yı Steam 'den oynamam için bir ücret ödemem gerekiyor mu?

Hayır kesinlikle gerekmiyor. Steam üzerinden Zula 'ya tamamen ücretsiz olarak giriş yapabileceksin.

 

► Zula 'da yabancı oyuncular olacak mı?

Hayır olmayacak. Sadece Türkiye'ye hizmet verecek olan yüksek hızlı sunucularımızda, düşük pinglerle oynayacaksın. Daha sonra açılabilecek uluslararası sunucularda, eğer dilersen yabancı oyuncularla oynamak için fırsatın olabilir. Bu tamamen senin tercihin!

 

► Steam Cüzdanı (Wallet) ile Zula Altını alabilecek miyim?

Evet alabileceksin. BursaGB üzerinden çok uygun fiyata satın aldığın Steam Cüzdan Kodu ‘nu kullanarak Zula Altını satın alabilir, oyun içerisinde dilediğin gibi alışveriş yapabilirsin.Steam Cüzdan Kodu Satın Al

Zula Altın Satın Al


Etiketler: game satış, steam zula, zula altın, ucuz zula altın,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »