Haberler
Street Fighter V Cazip Fiyatlarla BursaGB’de Satışta

Street Fighter V Cazip Fiyatlarla BursaGB’de Satışta

Vakit Geçirmeden Cazip Fiyatlarla Street Fighter V Heyecanına Dahil Ol.
15.02.2016 14:56:45

Capcom tarafından geliştirilen efsanevi dövüş oyunu Street Fighter V , geçtiğimiz gün ön yüklemeye açık bir hale gelmişti. Saatler sonrasında ise resmi çıkışı PC ve PlayStation 4 platformları için gerçekleşti ve hemen aynı zaman içinde Street Fighter V  BursaGB Stoklarında da yerini aldı.


Bir çok oyuncunun çocukluğunda oynadığı bu efsane oyun, 5. serisi 12’den fazla efsane geniş çaplı sokak dövüşçüsü ile karşımızda. Yeni grafikler, unutulmayan efsane oynayış biçimi, RYU ve KEN gibi efsane karakterleri ile Street Fighter V , sizlere çocukluğunuzda kalan eski duygularınızı tekrar yaşamanıza vesile olurken aynı zamanda  büyük bir aksiyon ve heyecan dolu dünyanın kapılarını açacak.  Özellikle Multiplayer olması ile dikkatleri üzerine çeken Street Fighter V , efsane karakterlerin halen bilinç altında yer alan özel hareketleri, oyuncuları sürükleyici bir dövüş oyununa götürmesinin yanı sıra, kol ve klavyelerin büyük ölçüde hasar alması söz konusu olabilir…


PlayStation 4 ’te 7.32GB (güncellemeler ile 12.34 GB), PC’de ise 7.15 GB (güncellemeler ile 13.45 GB) boyutlarında yer kaplayan ve her oyuncunun hayalindeki gelişmiş multiplayer sistemini içeren efsanevi oyun Street Fighter V ’e BursaGB üzerinden çok cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz.BursaGB üzerinden yaptığınız her alışverişin hemen sonrasında hesabınıza Kumpara puan eklenecek.  Siz bu müthiş ayrıcalığı artık ezberlediniz. Kumpara puanlarınızla BursaGB üzerinden birbirinden değerli hediyelerin dağıtıldığı ücretsiz çekilişlere katılabilir yada dilerseniz biriktirdiğiniz Kumpara puanlarla yine BursaGB üzerindeki yüzlerce oyundan dilediğinizi başka hiç bir ödeme yapmanıza gerek kalmadan sadece Kumpara puanlarınızla alabilirsiniz.  BursaGB de olmak,  BursaGB ile çalışmak bir ayrıcalıktır. 


Cazip Fiyatlarla Street Fighter V CD Key Satın Al >>

Etiketler: Street Fighter V, Street Fighter V E Pin Satın Al,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »