Haberler
The Last Guardian'ın Çıkış Tarihi Netleşti

The Last Guardian'ın Çıkış Tarihi Netleşti

Uygun Fiyatlı Play Station Network Card Al Oyuna Hazır Ol
15.06.2016 14:32:49

Kendisinden adeta uzun süredir tek haber dahi gelmeyen The Last Guardian Türkiye saatiyle 04:00 ‘te başlayan E3 2016 konferansıyla sessizliğini nihayet bozdu. Sony konferansta oyunu tekrardan sahneye çıkardı ve tanıtım fragmanıyla birlikte kesin çıkış tarihinide belirtti.


The Last Guardian ‘ın E3 2016 fragmanını aşağıdan izleyip oyundaki yenilik ve gelişmeleri bizzat farkedebilirsiniz.The Last Guardian ‘a eklenen yenilik ve gelişmeler haricinde oyundaki maceranız sırasında sizi yakalamaya çalışan korumalardan her zamanki gibi kendinizi kurtarma mücadelesi vereceksiniz. 


The Last Guardian ‘ın hayranlarına birde sürprizi var. Oyun sırasında sürekli yanınızda yer alıp size arkadaşlık eden Trico artık iki tane. Buda oyuna ekstra bir heyecan getiriyor.


The Last Guardian PlayStation 4 ‘e özel geliştirildi. 25 Ekim 2016 tarihinde Kuzey Amerika  28 Ekim 2016 tarihinde deyse Avrupa için çıkışını gerçekleştirecek. Oyuna hazırlık olması açısından çıkış tarihinden önce Play Station Network Card ‘ınızı sizlere oyuncu dostu uygun fiyatlar sunan BursaGB ‘den satın alabilirsiniz.


BursaGB kalitesini tercih ederek şimdiden satın almak sizin için gelecek fiyat dalgalanmalarından etkilenmeme, cazip fiyatlar, bonus hediye Kumpara puanlar gibi bir dizi süper avantajıda birlikte getirecek. Fırsatı kaçırmayın.


  Playstation Network Card Satın Al

Etiketler: The Last Guardian'ın Çıkış Tarihi Netleşti,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »