Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Hakkında

5/27/2016 3:37:03 PM

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Hakkında söylenecek elbette çok fazla şey var. Ubisoft Paris ‘in geliştirdiği ve 2016 E3 Oyun Şenliği ‘ne Fragmanı ile damga vuran Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands hareketlerinize tepki verecek sıradışı bir özellik sergileyen adeta bomba özelliklerde süper bir oyun.

Yüksek sanal gerçeklikle desteklenmiş oyun açık dünyada geçiyor ve sizin isteğinize bağlı olarak dilerseniz tek başınıza yada dilerseniz en fazla 4 oyuncuya kadar birlikte oynayabileceğiniz bir fırsatla geliyor. Ayrıca ilk askeri nişancı oyunu olma özelliği taşıyan Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands ‘ta kendinizi şiddeti kendilerine felsefe edinmiş Santa Blanca uyuşturucu karteline karşı mücadele ederken bulacaksınız. Görev yeriniz Bolivya.

Operasyon için düşman hattına gönderilen profesyonel Ghost Birlikleri olarak göreviniz El Sueño liderliğindeki acımasız uyuşturucu karteli Santa Blanca ‘yı çökertmek ve dejenere olmuş mevcut hükümetle aralarındaki kanun dışı anlaşmayı bozmak. Böylece Bolivya halkını şiddetli zulümden kurtarmış oluyorsunuz.

Görevinizi dilediğiniz gibi yapma imkânına sahipsiniz. Dahası yapacağınız her eylem oyuniçi tepkilerle size geri dönecek. Yani oyun artırılmış VR teknoloji sınırları dahilinde sizinle adeta iletişim halinde olacak. Yukarıdaki satırlarda bahsettiğimiz üzere oyunda  sıradışı bir özellik olarak artırılmış müthiş bir gerçeklik var. Bu sizi oldukça keyiflendirecek.

Tom Clancy’s Serisi oyunların hem isim hemde fikir babası olan Thomas Leo Clancy Jr.   konu hakkında;  “Tom Clancy serisinin oyun kısmı olarak en çok önem verdiğimiz husus, gerçekçilik. Öncelikli amacımız Ghost biriminin Bolivya’nın çok yönlü arazilerinin sertliğiyle başa çıkabilecek yetenekte, inandırıcı bir özel kuvvet olarak sunmaktı.” şeklinde açıklama yaparak oyundaki sıradışı özelliğin farklılığını gözler önüne seriyor.

Yine aynı şekilde Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands’in Kreatif Direktörü Eric Couzian yaptığı açıklamada “Ghost birimleri birer hayatta kalma uzmanı ve avcılar; her tür ortama karışabilen ve dehşete düşmüş düşmanlarının akıllarında bıraktıklarının dışında geriye hiçbir iz bırakmayan askerler. Oyuncuların bu gücü hissetmelerini istiyoruz.” şeklinde vurgulama yaptı.

Oyunun kalitesini anlamak adına yapılan bu kısa açıklamalar oyun severlerin neyle karşı karşıya olduğunu özetliyor. Müthiş heyecan ve yüksek adrenalin yüklü bomba bir oyundan bahsediyoruz. Aşağıdan E3 Oyun Şenliği 'nde sunulan fragmanı izleyebilirsiniz.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Fragman


Her zamanki gibi yüksek kalitede grafiksel görsellikle desteklenen Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands ‘e girdiğiniz anda bütün görevleri eksiksiz bir şekilde yapmak için mevcut gizlilik, taktiksel saldırı ve oldukça hassas ateş gücü gibi özelliklerin yanı sıra size hem havada hem de karada avantaj sağlayacak birçok araç göreceksiniz.

Operasyon için konuşlandığınız düşman bölgesinde daha önce yaşamadğınız kadar zorlu ve tehlikeli görevleri yerine getirmek için seçkin Ghost Birliği ‘ne katılmanın şimdi tam zamanı. PC, Play Station ve Xbox One platformları için çok yakında çıkışını gerçekleştirecek. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Hakkında en detaylı izlenim oyunseverlerin bizzat olayın içine girerek yaşayacakları deneyim ve hislerle daha net anlaşılabilecek tabiki. Oyun şu anda ön siparişte aşağıdaki bağlantıdan ön sipariş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Steam CD-Key Satın Al