Haberler
Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Ön Siparişte

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Ön Siparişte

Hemen Satın Al Ön Sipariş Fırsatlarını Kaçırma
27.05.2016 16:26:47

Dev Oyun Şenliği E3 2016 dönem açılışını Tom Clancy’s Ghost Recon Serisi ‘nin en yeni oyunu Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands ’in müthiş tanıtım fragmanıyla yaptı. Oyun dünyasına bomba gibi bir giriş yaptı. Ve çıkışına çok az zaman kala Ön Siparişe Açıldı.


Ubisoft Paris ‘in geliştirdiği yüksek VR teknolojisi ile desteklenmiş bu oyunda Ghost Birlikleri ‘ne dahil elit bir askersiniz. Göreviniz şiddeti benimsemiş acımasız Santa Blanca uyuşturucu karteline karşı mücadele edip onları yok etmek ve arkasındaki kanun dışı hükümeti ortadan kaldırmak.


Görev yeriniz Bolivya. Zulüm içindeki Bolivya halkı sizi bekliyor. Oyunda görevleri eksiksiz olarak yerine getirmek için strateji, gizlilik, etkin saldırı taktiği yüksek ateş gücü özellikleriyle birlikte gerek havada gerekse karada size avantaj sunacak araçlar göreceksiniz.


Ön Sipariş avantajlarından faydalanmak için Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands satın alma işlemlerinizi hemen gerçekleştirip daha önce yaşamadığınız oranda yüksek dozlu bir heyecan yaşamak için ilk adımınızı atabilirsiniz. >> ÖN SİPARİŞ <<

➤ Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Steam CD-Key Satın Al
 Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Hakkında Tüm Bilgiler için TIKLAYINIZ  
Etiketler: Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Ön Sipariş,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »