Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Tom Clansy’s The Division 1.2 Güncellemesi Geldi

5/24/2016 6:25:18 PM


The Division 'ın çok büyük bir merakla beklenen Mayıs güncellemesi nihayet geldi.  Yeni Division Güncellemesi Oyunu 1.2 versiyona yükseltiyor.  Ayrıca oyuna farklılık katacak yepyeni içeriklerinde müjdesi niteliğindeki yeni güncellemenin adı Conflict


Yeni Division Güncellemesi 4.5 GB boyutunda. Bu defa Manhattan 'daki hava kontrol sahası teröristler tarafından ele geçiriliyor. Siz ekibinizle birlikte bu terör eylemine karşı mücadele edeceksiniz.


Oyunda yeni Incursion 'a giriş yapmak için mevcut Gear Score İhtiyacı 220 'den 150'ye düşürülmüş. Görev olarak Colombus Circle Görevi haricinde daha iyi ödüller ve eşyalar, yeni harita bossları yer alacak.  Dahası Yeni Division Güncellemesi oyunun mevcut mevcut bir çok hatasınıda düzeltecek.


Yeni güncellemeyle hataları düzeltilen, yeni özellikler eklenen bir The Division keyfi için uygun fiyat politikasından ödün vermeyen BursaGB kalitesini tercih edebilirsiniz.


Yapacağınız satın alım sonrası hesabınıza yüklenecek bonus hediye Kumpara puanların önemini artık biliyorsunuz. Hatırlatalım. Onları biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir yada Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp değerli hediyelerden birine sahip olabilirsiniz.

 

➤ Tom Clancy’s The Division™ Steam Gift Satın Al

 

➤ Tom Clancy's The Division Uplay CD Key Satın Al