Haberler
Üst Düzey Grafiklerle Yeni Black Mesa Çok Hoşunuza Gidecek

Üst Düzey Grafiklerle Yeni Black Mesa Çok Hoşunuza Gidecek

Black Mesa'yı Unreal Engine 4 motoruyla görmeye ne dersiniz? SilverTM ikilisi bunu başardı ve üstelik ilk kısmını "oynanabilir" hale getirdi.
18.09.2018 15:10:22

Half-Life ile tanıştığımız ve gizemi halen süregelen tartışmalar başlatan Black Mesa'ya sürekli grafik geliştirmeleri ile yeni modlar yapılıyordu. Hatta Half-Life serisinin ilk oyununun remastered sürümü bile "Black Mesa" ismiyle yapıldı. Yani bu isim, bu bölge bir hayli önem arz ediyor.

SilverTM adı altında iki Rus tasarımcı tarafından Unreal Engine 4 ile geliştirilen, tanıtılan ve herkesin erişmesi için oynanabilir hale getirilen yeni fan yapımı Black Mesa projesini "Project Lambda" olarak adlandırılmış ve şimdiye kadar ki en detaylı projelerine de imza attığını düşünüyoruz.

1.2 GB boyutunda olan Project Lambda'yı oynamak gayet basit. Kur - Çalıştır mantığıyla herkes bu efsaneleşmiş Black Mesa'nın giriş kısmını daha önce görmedikleri grafiklerle oynayabilir. Project Lambda'yı siz de oynamak istiyorsanız www.silvertm.ru adresini ziyaret ederek ücretisz olarak doğrudan indirmeyi gerçekleştirebilirler. 

Ayrıca, güzel bir diğer haberimiz ise, Project Lambda sadece Half Life'ın birinci kısmıyla sınırlı kalmayacak. Geliştirici ekip "Herkese merhaba, çok fazla iş yapıldı ve istediğimiz her şeyi yaptığımıza inanıyoruz. Ancak, isterseniz projemizi geliştirmeye devam edeceğiz ve büyük ihtimalle ikinci bölümü de yayınlayacağız." dedi ve aslında yepyeni bir Half-Life Remastered sürümünün de haberini vermiş olduğunu söyleyebiliriz.
Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »