Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Valorant’ta Yeni Harita ve Yeni Sezon Heyecanı !

28.04.2021 00:20:47

Geçen sene oyun severler ile buluşan ve oldukça kısa bir süre içerisinde popülaritesi en yüksek FPS oyunlarından biri olmayı başaran Valorant, yeni çıkaracak olduğu harita ile oyun tutkunlarını etkilemeye devam edecek gibi gözüküyor. Yeni harita ile birlikte yeni sezon da başlayacağı için bütün oyun severler kendini yeniden rank mücadelesi içinde bulacak.

Birçok Valorant sever, yeni harita ne zaman gelecek ve Valorant Battle Pass çıktı mı sorularının cevabını merak ediyor. Yeni sezonda eşsiz bir rekabet ortamı oyun severleri beklerken yeni haritanın çıkış tarihi de büyük bir heyecan uyandırıyor.

Valorant Yeni Harita Ne Zaman Oyun Severler ile Buluşacak ?

Yeni haritanın konseptine baktığımız zaman Karayip adalarında geçtiğini söyleyebiliriz. Çıktığı günden itibaren hızlı bir yükseliş ile FPS oyunları arasında adından söz ettirmeyi başaran Valorant, Riot Games öncülüğünde yenilikler ile adından söz ettirmeye devam edecek gibi gözüküyor.

Haritayı biraz daha detaylı incelediğimiz zaman harita içerisinde çok fazla gizlenecek alan ve açık arazi bulunduğunu söyleyebiliriz. Valorant ajanı Skye’ın ülkesi olan bu haritada gayet kaliteli vakit geçireceğimiz aşikar. Özellikle AWP konusunda oyun severleri eşsiz bir deneyim bekliyor! Baktığımız zaman Valorant oyununa Breeze gibi bir sniper haritası gelmesi fazlasıyla gerekliydi.

27 Nisan Salı günü Valorant 2. Bölüm 3. Perde güncellemesi ile Breeze oyun severlerin kullanımına açılacak. Breeze’e göz attığımız zaman antik yerler, kumlu kıyılar, eski gemiler bulunan ve oldukça sıcak olan bir sahil beldesi olarak karşımıza çıkıyor. Oyun içerisindeki en son harita olan Icebox ile karşılaştırıldığı zaman Breeze, gayet olumlu bir izlenim veriyor.

Valorant oyununda bulunan diğer haritalara baktığımız zaman yakın mesafeli çatışmalar ve dar alanları görürken Breeze ile birlikte daha geniş alanlar ve uzun mesafeli çatışmalar bizleri bekliyor !

Valorant yeni sezon ve yeni haritanın oyun severler ile buluşmasına sayılı saatler kala bütün Valorant tutkunları merakla bekleyişini sürdürüyor !