Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Sistem Gereksinimleri

11.11.2020 23:05:45

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 oyunu son ertelemelerle ile birlikte 2021 yılında karşımızda olacakmış gibi gözüküyor. Oyunun oldukça iyi olmasını isteyen yapımcılar, oyunu birkaç kez daha ertelemişti. Bloodlines 2 yeni bir aksiyon rol yapma oyunudur. Yenilenen grafikler, yeni kahramanlar ve yeni hikayesiyle Bloodlines 2 iddiali bir şekilde geliyor. İddialı bir oyunun sistem gereksinimleri nasıldır merak ediyorsanız hemen bu sorunuzu cevaplayalım.

Minimum Sistem Gereksinimleri

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 oyununun sistem gereksinimleri duyuruldu. Minimum sistem gereksinimleri ile oyunu açabilirsiniz ancak yüksek performans alamazsınız. Oyunu açabilmek için gereken minimum sistem gereksinimleri şu şekildedir:

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)

İşlemci: Core i3-560 3.3GHz

Ekran Kartı: Nvidia GTX 750 Ti 2 GB

RAM: 4 GB RAM DirectX: 11

HDD Alanı: 40 GB sabit disk alanı.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

Önerilen sistem gereksinimleri dediğimiz sistem gereksinimleri ise oyundan tam performans almanızı sağlayacaktır. Bloodlines 2 oyunu için önerilen sistem gereksinimleri ise şu şekildedir:

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)

İşlemci: Core i5-4670K 3.4GHz

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 6 GB

RAM: 8 GB RAM

DirectX: 11

HDD Alanı: 40 GB sabit disk alanı.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Nasıl Bir Oyun ?

Vampir terörünün kol gezdiği Seattle’da varlığın kan ticareti savaşını körüklüyor. Şehri kontrol altına almış olan korkunç yaratıklarla birlik olduktan sonra vampirleri bekleyen kanlı iç savaş komplosunu ortaya çıkarın. Siz gelişmeye devam ettikçe gücünüz de aynı oranda artacaktır. Eğer büründüğün sahte kimliğin ortaya çıkarsa insanlığını korumalı ve olacaklara katlanmalısınız.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 BursaGB'de !

Piyasaya çıkmış ve çıkmış olacak birçok oyunda uygun fiyatlar sunan BursaGB, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 oyununda da avantajlı fiyatlar sunarak oyun severleri memnun etmeyi başarıyor. Sunduğu avantajlı fiyatların yanı sıra hızlı teslimat garantisi ile çalışan BursaGB, e-pin sektöründe en çok tercih edilen sitelerden biri oluyor. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 oyununa el yakmayan fiyatlar ile sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz..