Haberler
Warcraft Filmine Gidenlere WoW Bedava!

Warcraft Filmine Gidenlere WoW Bedava!

Warcraft: The Beginning ’e şimdiden milyonlarca oyuncu hayran kalmış durumda. Asıl sürprizimiz ise bir Reddit kullanıcısı tarafından sızdırılan haber. Sıkı durun sürpriz geliyor.
22.02.2016 15:18:26

Çok sevilerek oynanan, ve dünya çapında geniş bir kitlesi olan bilgisayar oyunu World of Warcraft beyaz perdeye uyarlandı. Film olarak beyaz perdeye uyarlanan oyunlar arasında belki’de en dikkat çekenlerden biri olan World of Warcraft oldu.  Warcraft: The Beginning ’e şimdiden milyonlarca oyuncu hayran kalmış durumda. Asıl sürprizimiz ise bir Reddit kullanıcısı tarafından sızdırılan haber. Sıkı durun sürpriz geliyor.

Reddit kullanıcısının sızdırdığı haber,  Warcraft filmine giden herkese özel bir kod verileceği bu kodla kısa süreliğinede olsa WoW ’a ve ek paketlerine ücretsiz erişim sağlanabileceği yönünde. Haber yanlış değil. World of Warcraft Filmi ‘ni izleyen herkese World of Warcraft oyunu bedava olacak. Ancak bu henüz geçerli bir uygulama değil.  Zira Blizzard, henüz bu kampanyayı duyurmadı ve konu hakkıhnda resmi bir açıklama yapmadı. Reddit kullanıcısının sızdırdığı habere ait görüntü aşağıda;Habere ait bu görüntü. Filme gidenlere verilecek olan promosyonları içeriyor ancak Wrath of the Lich King ’in “Lich” kelimesinde bir yazım hatası dikkatlerden kaçmıyor.  Bu yazım hatası bir çok kullanıcı tarafından bunun bir uydurmaca olduğu dahası dolaylı bir reklam olduğu fikrinde.  İşin ilginç tarafı Blizzard destek ekibinden biride, reddit’ te açılan bu konunun altına bir yorum yapmış ve ardından  firmaya bu konuyla ilgili mail göndermiş.  Kuşkusuz ilerleyen zamanlarda bu konu resmiyete kavuşacaktır.  Fakat gerçekleşme ihtimali, şuan ki paket içeriği ile pek mümkün görünmüyor. Ayrıca bu haber gerçek olsa dahi Türkiye’de geçerliliği söz konusu olmayabilir. Beklemek ve gelişmeleri görmek için bizi takip etmeye devam edin.Müthiş görsellikteki bu filme sizde gitmeyi planlıyorsanız, tavsiyemiz oyunu oynamadan gitmeyin!. World of Warcraft ’ı  oynamak için en uygun fiyatlarsa BursaGB ‘de. İddia ediyoruz başka hiç bir sitede bu fiyatları ve artı hediyeleri göremeyeceksiniz.  Satın alımlarınız esnasında üyelik hesabınıza anında yüklenecek olan doping Kumpara puanlarını belirtmeden de geçmeyelim. Zira Kumpara puanlarınızı biriktirip sonraki zamanlarda BursaGB üzerindeki 100 lerce oyundan dilediğinize başka ücret ödemeden sahip olabileceğiniz gibi onlarla sitemiz üzerinden birbirinden değerli hediyelerin içinde bulunduğu Sürpriz Çekilişler ‘e katılabilirsiniz.


Cazip Fiyatlarla World Of Warcraft CD Key Satın Al >>


 Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »