Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Warface ’e Efsane NanoSuit Geliyor ! Sahip Olmak İster misin ?

8/27/2016 2:36:02 AM

Crytek’in yeni bir oluşum içine gittiğini hepimiz biliyoruz. Tamamen kendilerine ait olan Gface platformundan tarayıcı ile oynanabilen Warface, masaüstü sürümünün ardından Steam’e geçiş yaptı. Ardından da yenilikler, yenilikler...


Sende birşey var Prophet. Seflerin asla anlayamayacağı ve elde edemeyeceği birşey.


Kapalı betadan açık betaya, final sürümünden günlük veya haftalık güncellemelere kadar Warface yıllardır farklı farklı noktalardan oyunculara sürekli yenilik sağlayan Crytek, bugün ise herkesin seveceği bir habere imza attı.Crysis serisinde vazgeçilmezimiz olan NanoSuit 2.0 giysisi (zırhı, silahı, ne derseniz) Warface’e gelecek ! tabi ki oyunun sabitleşmiş dengelerini bozmamak adına sadece bir ‘skin’ güncellemesi beraberinde. Maalesef nano giysinin Crysis serisinde bize sağladığı faydalar, güçler ve avantajlar yok.


Ancak ileriki dönemlerde Nanosuit ile daha detaylı geliştirmeler yaparak, ona özel bir oyun modu yapılabilir.Nanosuit oyunda kredi karşılığında satılacak gibi gözüküyor. Eğer ilk sen sahip olup bu harika deneyimi yaşamak istiyorsan BursaGB güvencesiyle ucuz Warface Kredi satın alabilir, satın alma işleminin ardından Kumpara puan ayrıcalığımız ile oyun çekilişlerine katılabilir ve ücretsiz oyun cd key elde edebilirsin.