Haberler
Warface'de Süper İndirim Fırsatı

Warface'de Süper İndirim Fırsatı

İndirimle birlikte kazanacağınız Kumpara puanlarla keyfinizi ikiye katlayacaksınız.
16.03.2016 14:51:03

Ekonomik gücü elinde bulunduran bir avuç azınlık her geçen gün dünyanın tüm zenginliklerini ellerine geçirmekte. Dünyayı çıkar çatışmaları sarmaya başlamıştır. Küresel bir güç haline gelen bu bir avuç acımasız kapitalist kendileri için oluşturdukları kaleyi güya silahlarla emniyet altına almış, yıkılmaz bir imparatorluk oluşturulmuşlardı. Tabi bu onların hayali düşünceleri. Zira yıkılmaz sandıkları kalelerinin kağıttan kule misali çöküşünede şahit olacaklardı.

Warface dünyasının parçalanmış Komplo, Yolsuzluk, Karmaşa ve terör dünyasında seçkin Warface Birliği 'nin bir parçası olmaya ve dünyayı kan gölüne çevirmeye niyetli bu acımasız kapitalistlere karşı mücadele etmeye ne dersiniz?  Üstelik başka hiç bir yerde göremeyeceğiniz müthiş indirim fırsatıyla.

MMOFPS oyunu Warface için çok cazip bir indirim etkinliği düzenliyor. Dahası tabi tutulan indirimli fiyatlarla alacağınız her Warface Kredi işleminden hemen sonra üyelik hesabınıza anında Kumpara puanlarda tanımlanacak. Onları sonraki oyun alımlarınızda kullanabileceğiniz gibi sizin için düzenlediğimiz hediye çekilişlerine katılarak değerli hediyelerden birinide kazanabilirsiniz. 

Başka yerde göremeyeceğiniz bu rakipsiz Warface İndirimi etkinliğini kaçırmayın.


Warface Kredi Satın Al

Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »