Haberler
Wonder Boy 3 Remake Geliyor

Wonder Boy 3 Remake Geliyor

Uygun Fiyatlı Play Station Network Card Satın Al
4.06.2016 15:19:52

Fikir babası Ryuichi Nishizawa. DotEmu ve Lizardcube ortaklığında geliştirildi. Bir zamanların nostalji kokan en popüler Arcade Klasikleri ‘nden biri. O dönem oyun dünyasını adeta kendisine kilitlemişti.  Evet Wonder Boy 3 ten bahsediyoruz. Şimdilerde yeniden gündeme oturmaya hazırlanıyor. 

Öncesinde PC platformu için çıkış gerçekleştiren Wonder Boy 3 Remake profesyonel tanıtım videosu eşliğinde duyuruldu. Wonder Boy 3 Remake şu an henüz tam anlamıyla hazırlanmış değil. Oyun PC ve konsollar için yakın bir zamanda çıkışını gerçekleştirecek.


Oyunda oldukça büyük bir dünyada adrenalin dol maceralar yaşayacağınız oyun karakteriniz değişik yeteneklerde 6 farklı şekle bürünebiliyor. Bir hayli eğlenceli görünen oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.Oyun henüz çıkışını gerçekleştirmeden önce gerek Play Station Platformu gerek Xbox One Platformu için çok uygun fiyatlı kodlarınızı şimdiden satın alabilir bir nevi Ön Sipariş vererek gelecek fiyat dalgalanmalarından etkilenmeden oyuna sahip olabilirsiniz.


Satın alımınızla birlikte hesabınıza yükleyeceğimiz 10 larca Kumpara puanda BursaGB ‘den değerli oyunseverlerimize süper bir Ön Sipariş Hediyesi olacak. Onlar önemli. Biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir veya dilerseniz Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp süper ürünlerden birine sahip olabilirsiniz. 


Playstation Platformu İçin ➤  Play Station Network Card Satın Al

Xbox Platformu İçin ➤  Xbox Live Gold Üyelik Satın AlEtiketler: Wonder Boy 3 Remake Geliyor,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »