Haberler
World of Tanks Sevgililer gününü kutluyor!!

World of Tanks Sevgililer gününü kutluyor!!

Bir tanka binip diğer tankları patlatabildiğimiz eğlenceli oyun olan World of Tanks'tan sevgililer gününde herkese çok özel hediyeler.
14.02.2015 20:01:50

Bir tanka binip diğer tankları patlatabildiğimiz eğlenceli oyun olan World of Tanks'tan sevgililer gününde herkese çok özel hediyeler.

World of Tanks Sevgililer gününde oyuna giriş yapan herkese Wot 1 Premium gün ve 5 adet premium sarf malzemesi hediye ediyor.

World of Tanks Oyna sevgililer günün ve hafta sonun keyifli geçsin.

Türkiye`nin büyük E Pin satış sitesi. World of Tanks, World of Tanks Premium, World of Tanks Gold, League of Legend,Legend Online gibi 100`den fazla oyun seni bekliyor! En güvenli ve en hızlı alışveriş. BursaGB

World of Tanks takım tabanlı devasa bir çok oyunculu çevrimiçi aksiyon oyunudur.

Kendinizi dünyanın dört bir yanındaki diğer çelik kovboylarla beraber II. Dünya Savaşı'nın destansı tank savaşlarının içinde bulacaksınız. Cephaneliğiniz Amerika, Almanya, Fransa, Çin, İngiltere ve Sovyetler Birliği'nden 260 zırhlı aracı içerir; bu araçlar tarihsel doğruluğa dikkat edilerek detaylandırılmıştır.  Özgün ve esnek bir araç yükseltme ve geliştirme sistemi, oyun içinde size istediğiniz araçları ve silahları deneme şansı verir. İster düşmanlarınızı hızlı ve manevra kabiliyetine sahip hafif tanklar ile alt edin, ister her amaca uygun orta tanklarla düşman hatlarını derinlemesine yarın, ister rakip zırhlılarını yok etmek için dev ağır tankların gücünü kullanın ya da uzun menzilli havan toplarıyla keskin bir nişancı olun; her birim türünün kendi avantajı vardır ve gerçek bir tank ustası tarafından kullanıldığı zaman son derece etkili olabilir.  Ancak, kazanmak için yalnız muhteşem bir tank komutanı olmak yeterli değildir! World of Tanks demek, takım oyunu demektir. Zafer, sahip olduğunuz savaş becerilerinin takımınızdaki diğer üyelerin becerileriyle birleşmesiyle, her oyuncunun savaş meydanında kendi rolünü oynamasıyla kazanılır. Kendi demirden imparatorluğunuzu kurmak için sadece en sevdiğiniz stratejiyi ekleyin ve tank gücünün tartışılmaz otoritesini herkese gösterin!


Etiketler: world of tanks, wot, world of warplanes, wot oyna, wot gold ,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »