Haberler
World of Tanks Tam Not Aldı!

World of Tanks Tam Not Aldı!

Oyun İçi Güncellemeler ve Etkinliklerle World of Tanks'ı BursaGB Farkıyla Oynayın!
4.11.2014 16:26:17


‘İkinci Dünya Savaşı tanklar ve uçaklarla yapıldı, Üçüncü Dünya Savaşı taş ve sopalarla yapılacak’ cümlesine herhalde hepimiz aşinayız. Üçüncü Dünya Savaşı’na gelmeden önce İkinci Dünya Savaşının heybetini, yaşanan kaosu ve savaş taktiklerini es geçmek olmaz! Rus oyun firması Wargaming de es geçmemiş ve World of Tanks adında, adına ve konusuna yakışır muhteşem bir MMORPG geliştirmiş.


2010 yılının Ekim ayında çıkan World Of Tanks bugüne, oyuncu kitlesini katlayarak ulaştı. Milyonlarca oyuncunun beğenisini kazanan oyunda gördüğümüz belki de tek şey olan şey tanklar; 2. Dünya Savaşı’nda yani 1930-1950 yılları arasında kullanılan tankların birebir modeli alınarak tasarlanan tanklar tüm oyuncuları gerçekten büyülüyor. 


5 ayrı ordunun  (Fransa, ABD, Almanya, İngiltere, Japonya, Çin ve Sovyetler Birliği) bulunduğu oyunda yapmanız gereken tek şey tanklarınızı güçlü kılmak ve iyi bir savaş stratejisi belirlemek! World of Tanks oynanabilirlik açısından birçok oyun eleştirmeninin gözünde sınıfı geçmiş bir oyun! Savaş oyunlarını seven oyuncuların ilgiyle devam ettikleri World of Tanks’ta aksiyon hiçbir an eksilmiyor. Wargaming, World of Tanks oyununda da diğer oyunlarında olduğu gibi oyun içi etkinliklere bir hayli önem veriyor.


World of Tanks son olarak 9.3 güncellemesi ile birlikte getirilen yenilikler bir hayli heyecanlandırıyor! Hala World of Tanks’ı denemediyseniz mutlaka bir an önce bu atmosfere dahil olmalısınız.


BursaGB farkıyla alacağınız World of Tanks Gold ile en güçlü tanka sahip olun, rakiplerinizi kendinize hayran bırakın! 

Etiketler: wot, world of tanks, bursaGB, Online oyun,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »