Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

XCOM 2 ‘ye 5 Yeni Resmi Mod Ekleniyor

5/3/2016 9:38:13 AM

İlk olarak UFO: Enemy Unkown adıyla 1994 yılında çıkış yaptı. Kuzey Amerika’da X-COM: UFO Defense olarak piyasada ünlenen ardından yakaladığı satış başarıları ile X-COM adıyla devam eden X-COM Serisi 'nin son oyunu XCOM 2 için geliştirici onaylı 5 adet yeni mod geliyor. Söz konusu modlardan Toolbox adlı ilk mod erişime açılmış durumda

Toolbox Modu ‘nda yep yeni seçenekler ve arayüz geliştirmeleri bulunuyor. Toolbox Modu 12 adet X-COM operatörünü aynı anda savaşa getirebiliyor. Dahası modun içeriğinde ayarlanabilir kamera kontrolü ve askeri istatistikleri gösteren oldukça detaylı menülerde var.  Ayrıca oyuna artırılmış hasar çeşitliliği gibi bir özellikte getirilmiş.  Eklenen modların oyunla bir hayli uyumlu çalıştığı yapılan gözlemlemeler arasında.  Bir diğer mod Perk Pack yeni askeri sınıflar oluşturmaya yarıyor.  The Laser Pack  adıyla eklenen diğer yeni modun özelliği oyuna yeni silahlar eklemesi.  Oyuna eklenen bir başka mod The Alien Pack adındaki 4. mod ise oyuna 10 yeni uzaylı ekliyor.  Oyunun 5. modu hakkında yayıncıdan herhangi bir açıklama yapılmadı. Gelişmeleri haberlerimizden takip edebilirsiniz.

Yeni modlarıyla oldukça eğlenceli bir hale gelen XCOM 2 heyecanını yaşamak için uygun fiyatlı politikasıyla oyuncu dostu BursaGB kalitesini tercih edebilirsiniz. Satın alımınızdan hemen sonra hesabınıza tanımlanacak bonus hediye niteliğindeki Kumpara puanlarla oyun keyfinizi iki katına çıkarmayı amaçladık. Onlar önemli. Biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabileceğiniz gibi Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp değerli hediyelerden birinide kazanabilirsiniz. 

XCOM 2 Steam CD Key Satın Al