Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Yeni God of War ‘dan Yeni Bilgiler Geliyor

6/18/2016 12:29:54 PM

E3 2016 ’da duyurusunu yaptığı Yeni God of War Oyunu ile tüm dikkatleri üzerinde toplayan Sony oyun hakkında yeni bilgiler paylaştı.  Yeni içeriklerin olduğu tanıtım videosu ile oyunseverlere kaos ve kıyasıya mücadele dolu bir oyun dünyası sunduğunu göstermiş oldu. Oyunda Nordic (İskandinav) Mitolojisinin ele alınacağını net olarak anlaşılıyor.

Yeni God of War ‘ın tamamiyle bir açık dünya oyunu olmayacak.  Ancak oyunda açık dünya dinamiklerine sahip olarak geniş kamera açısı ile birlikte bir hayli büyük savaş alanları olacak. Hikaye God of War 3 ’ün devamı niteliğinde.

Oyunda kibirli Yunan krallarını yerle bir eden Krotos,  masalsı bir şekilde boyut atlayıp İskandinav krallarınada göz dikti. Yeni God of War önümüzdeki 2017 yılında sadece Playstation 4 platformu için çıkışını gerçekleştirecek.  

Yeni God of War oyununa ön hazırlık yapmak adına oyuncu dostu fiyatlar sunan BursaGB kalitesi  ile çok uygun fiyatlı Playstation Network Card satın alabilirsiniz.  Yapacağınız satın alım sonrası hesabınıza yüklenen onlarca Kumpara puan oyun keyfinizi ikiye katlayacak.

Onlar önemli. Biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir veya Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp süper ürünlerden birini kazanabilirsiniz. 

Playstation Network Card Satın Al