Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Yeni Nesil FPS Oyunu: PHANTOMERS Cash’leri BursaGB’de!

5/15/2015 6:15:58 PM

Dream Execution isimli Kore merkezli bir oyun firmasının hazırladığı ve daha önce Knight Online ve Kingdom Online gibi oyunları ülkemize kazandıran NTT Game, bu yola MMOFPS tarzı bir oyunla, Phantomers ile devam ediyor. Oyunda birden fazla karakterlere özel yetenekler mevcut olacak. Ayrıca oyunda kullanmış olduğumuz silahları geliştirme ve birleştirme özellikleriyle, gücümüze güç katacağız.

KARAKTERLER

Oyunumuzda; Sniper, Rifleman, Pointman, Destroyer ve Engineer olmak üzere 5 farklı karakter bulunuyor.

Sniper:

LXM46 isimli uzun namlulu silah kullanan Sniper, tek seferde 120 hasar vererek düşmanı haklamamızda büyük pay sağlar.

Rifleman:

Rifleman, oyunun merkezindeki karakter olmakla beraber, oyunun kendisine has ve içinde 5 adet bomba yerleştirip oynayabileceğimiz bir silah olan M32 ile beraber yere sabitleyip oynayabileceğimiz ve düşmanlarımız eğer yok etmezlerse, düşmanlarımızı yok edecek olan SENTRY GUN isimli silahı kullanır.

Pointman:

Analitik zekası yüksek olan bu karakter aslında oyunun en büyük destekçisi olacağına benziyor. Scan Grenade ile düşmanlarımızı duvarların arkasından dahi görüyor, Supply Pack  ile de takım arkadaşlarımızın sağlığını yükseltip aynı zamanda da cephanelerimizi yenileyebiliyoruz.

Destroyer:

Kravat, ceket ve ağır silahıyla dikkatleri üzerine çeken Destroyer, dakikada 60’tan fazla mermi atabiliyor ve cephanesinde de 100’ün üzerinde mermi depolayabiliyor. Destroyer, bununla da sınırlı kalmıyor, Blast Sensor denilen 10 adet patlayıcı ortaya koyarak düşmanların sağlığını düşürmekte önemli bir rol üstleniyor.

Engineer:

Adı üstünde oyunun biricik mühendisi olan bu karakterimiz, EMP Grenade bir şok dalgası yaratarak düşmanlara hasar veriyor. Ayrıca Sentry Drone isimli silahı ile de günümüz FPS oyunların senaryolarında 2050’li yıllarda sıkça kullanılan, uçarak bilgi toplamayı sağlayan bir casus silahı olarak da tanımlayabiliriz. Sadece bilgi de değil, fark ettiği düşmanları anında da öldürme yeteneğine sahip olacak silah düşmanlarına çok zor zamanlar geçirecek.

 

HARİTALAR

Oyunumuzda zengin bir harita var. 13 tane olan bu haritalarda, takım oyunlarımızda 75 puana ulaşan veya süre bitene kadar en yüksek puanı alan takım, galibiyeti de alıyor.

Haritaların isimleri: Aswan, Cancuen, Dahshur, Factory, Hangar, Kukulkan, Machupichu, Memphis, Palenque, Shikuai, Soho, Sues ve Uxmal.

CPU: Core2Duo 2.2GHz /AMD Athlon 64 X2 2.66GHz işlemci veya üzeri

RAM: 1 GB Ram veya üzeri

GPU: NVIDIA GeForce 8600 veya Radeon HD 6750 grafik sürücüsü veya üzeri

OS: Windows XP İşletim Sistemi

HDD: 3 GB Boş alan

DirectX: DirectX 9.0 (Daha üst sürümlerini destekleyen ekran kartınız var ise üst sürümleri kullanmanız önerilir)

 

İdeal (Önerilen) Sistem Özellikleri:

CPU: Core2Duo 2.4GHz / AMD Phenom X4 820 İşlemci

RAM: 2 GB RAM

GPU: NVIDIA GeForce GTS 450 / Radeon HD 7750 Grafik Kartı

OS: Windows 7 İşletim Sistemi

HDD: 3 GB Boş alan

DirectX: DirectX 11.0

 

Phantomers Cash’leri artık BursaGB’de! 400 – 3200 arasında Phantomers Cash’leri satın almak için hemen tıkla! Ayrıca satın aldığınız Cash’lerin değerleri kadar Kumpara Puan kazanın, ister Phantomers Cash isterseniz çekilişe katılabilir veya BursaGB’deki herhangi bir ürünü satın alabilirsiniz.