Haberler
Zula Altın Stoklarımız Yenilendi !

Zula Altın Stoklarımız Yenilendi !

Yoğun ilginizden dolayı teşekkürler, Zula Altın stoklarımız yenilendi.
6.06.2017 02:22:33

İlk Türk yapımı MMOFPS oyunu Zula’nın oyun parası olarak geçen Altın’ın için düzenlediğimiz kampanyalar sonucunda tükenen Zula Altın stoklarımızı tekrar yeniledik ! Yoğun ilginiz için teşekkürler. Üstelik kısa süre için geçerli ZA alımlarında daha fazla Kumpara puan kazandırıyor.

 

Hemen buraya tıkla ve ZulaAltın satın al !

 

Zula Hakkında

Zula, MadByte ve Lokum Games tarafından geliştirilen ilk ve tek Türk yapımı MMOFPS oyunu olarak bilinir. Steam’e gelmesiyle kullanıcı kitlesini büyük ölçüde genişletmiş ve geçtiğimiz hafta 10.000 TL’lik turnuvasının sona ermesiyle tekrar ön plana çıkmıştı.

Ucuz Zula Altın Satın alma

Zula altınlarına güvenli, hızlı ve hesaplı sahip olmak istiyorsanız hemen sizde BursaGB üzerinden alışverişe başlayın ! Üstelik kredi kartı, mobil ödeme ve havale gibi onlarca ödeme yöntemine sahip olduğumuzu hatırlatalım.

Hesaplı ZA Alma’nın yanında Kumpara puan avantajı !

İndirimli ZA (Zulaaltın) satın aldınız. Bitti mi ? hayır ! BursaGB.com/cekilis sayfası üzerinden düzenlenen çekilişlere katılmak için Kumpara’ya ihtiyaç duyarsınız. Bu Kumparaları ise her alışverişinizin ardından düzenli olarak, belirlenen oranlarda kazanabilirsiniz.

ZulaAltın Kodu nasıl kullanılır ?

https://www.zulaoyun.com/ sitesine hesabınızla giriş yaptıktan sonra “E-PİN KODU YÜKLE” butonuna tıklayarak bizden aldığınız ZA kodunu kullanabilirsiniz.

 

Etiketler: Zula Altın Satın al, ZA Altın, ZA Altın Fırsatı,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »