Heroes of the Storm

+3 Puan

Li Li - Hero

3,30
+4 Puan

Sonya - Hero

4,40
+16 Puan

Zagara - Hero

16,50
+11 Puan

Jaina - Hero

11,00
+16 Puan

Zeratul - Hero

16,50
+16 Puan

Ronin - Zeratul Skin

16,50
+17 Puan

Golden Lunar Tiger - Mount

17,60
+44 Puan

Heroes of the Storm - Starter Pack

44,00
%13 İndirim
26,57 TL kazanç
+178 Puan

BattleNet Gift Card 20 €

203,13
176,56

Oyun Hakkında

Heroes Of The Storm

 

Heroes of The Storm

Heroes of The Storm alışık olunan, klasik MOBA türünden biraz ayrılmış durumda. Her şeyden önce oynanan karakterlerin doğdukları andan bu yana başlarına ne geldiyse bilgi sahibiyiz. Diğer MOBA oyunlarında karakterler ile ilişki kurmak oldukça güçtü.

Oyunun mekanikleri oldukça farklı. Eşya satın alınamıyor. Bireysel seviye bulunmamakta. Heroes of The Storm takım oyununa, haritadaki görevleri merkeze alan bir oyun. Peki eşya olmadan nasıl karar vereceğiz oynayacağımıza? Seviye geçtiğiniz zaman yetenekler bire birer açılıyor ve bu yeteneklere göre takımda size düşen görevi seçiyorsunuz. Bireysel seviyemiz olmadığını belirtmiştik, ama takım seviyeniz bulunmakta. Takımdaki herkes ile aynı seviyede oluyorsunuz.

Ne kadar kötü oynarsanız oynayın takımdaki diğer oyunculardan geri kalmıyorsunuz. Hatta seviye geçtikçe oyun içerisindeki duruma göre daha işe yarayabileceğiniz yeteneklere yönelebiliyorsunuz. En zayıf oyucunun dahi maçı kazandırabilecek bir hareket yapmasına imkan sağlamakta bu sistem.

Heroes of The Storm takım oyunu üzerine olduğu için arkadaşlarınızla oynamak daha ön plana çıkıyor. İngilizcesi kötü kişilerle iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz.

Oyundaki haritaların farklılığı ve her defasında farklı global görevler olması oyunu taze hale getiriyor. Bazı oyunda sandıklardan çıkan altınların peşinde koşuyor bazı oyunda çiçek böcek topluyorsunuz. PVE elementlerinin bolluğu oyuna bambaşka bir hava katıyor. Alışılmış MOBA oyunlarında art arda 4-5 maç yaptığınız zaman sıkılmanız mümkün. Ancak Heroes of The Storm oynarken göreceksiniz ki sıkılmayla karşılaşmayacaksınız. Çünkü harita farklılığı oyuna ayrı bir tat getiriyor.

Bu oyunda Blizzard'ın sahip olduğu üç efsanevi evrenden karakterler bulunmakta. Günlük görevler ve maçlardan gelen altınlarla hiç para harcamadan karakter açmanız mümkün olsa da bu iş uzun süre almaktadır. Ancak o kadar vaktiniz yoksa doğal olarak para harcamak zorundasınız. Bunun içinde uygun seçenekler sunan http://www.bursagb.com/heroes-of-the-storm linkli internet sitesinde karakterleri bulmanız mümkündür. İşin güzel yönü alacağınız kahramanı ya da kostümü önceden deneme şansına sahipsiniz. Bu sayede daha dikkatli para harcanıyor.

Kostüm demişken, kısaca o konuya da değinmekte fayda var. Genel olarak, başarılı kostümler tasarlanmış. Bazı kostümler inanılmaz derecede başarılı fakat bazı köstümler da sadece farklı renk kombinasyonu gibi durmakta. Özellikle gerçek para ile açılabildiğini düşündüğünüz zaman daha fantastik şeyler karşınıza çıkıyor. Yine de öyle kostümler var ki cüzdanınıza eliniz mutlaka gidecektir.

Ayrıca oyunun diğer karakterlerini satın alabileceğinizi hatırlatmakta fayda var. Söz konusu ürünler için yukarıda linkini verdiğimiz bursagb.com sitesinden temin etmeniz mümkündür.

Uzun lafın kısası, Heroes of The Storm herkese gözü kapalı tavsiye edilebilecek bir oyun olarak öne çıkıyor. Daha evvel hiç Blizzard oyunu ya da MOBA oynamamış olan kişiler en ufak tereddüt yaşamadan indirmeli. Çok değişik deneyimler, bolca güzel vakit geçireceğinizi oyunu indirdiğiniz zaman göreceksiniz.

 

Ürün
Li Li - Hero
Sonya - Hero
Zagara - Hero
Jaina - Hero
Zeratul - Hero
Ronin - Zeratul Skin
Golden Lunar Tiger - Mount
Heroes of the Storm - Starter Pack
BattleNet Gift Card 20 €
BursaGB'de satılan ONLİNE OYUN ürünlerin fiyatlarını Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş Aksiyon
Kategori
Yayımcı 
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


Heroes of the Storm hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver


Toplam 0 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
-


Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »