Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Oyun Hakkında

Knight Online Hyocard Online Games Card

Knight Online Hyocard Online Games Card sayesinde İstediğiniz şekilde oyun içerisinde yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bir tür kullan at şeklinde sanal bir kart olarak üretilen bu kart cinsini satın alabilmek için öncelikle aktif olan hesapları ödeme yapmanız gerekiyor.

Knight Online Hyocard

Kredi yükleme sistemi ile çalışan Bu kart cinsinde kredi miktarınız kadar alışveriş yapabilir ve istediğiniz ekipmanları alabilirsiniz isterseniz AFK bot isterseniz Jet Proxy tarzındaki oyun içi ekipmanlarını alabilirsiniz.

Knight Online Hyocard ile AFK bot ya da Jet Proxy satın alabilirsiniz herhangi bir sınırlama olmadan hesap bakiyeniz yettiği sürece alımları gerçekleştirebiliyorsunuz ayrıca her alanda artı puan kazanma şansına sahipsiniz.

Knight Online Hyocard Nasıl Alabilirim

Hyocard alımlarında herhangi bir sınır yoktur. Bir Hyocard kredisi 1 TL olarak ücretlendirilmektedir. Aynı şekilde 10 Hyocard 10 TL olarak ücretlendirilmektedir. Ödeme işlemleri ve sipariş işlemleri ile ilgili bilgileri sadece hesabım sekmesinde bulabilirsiniz.

 Ödeme yaptıktan sonra ödeme işlemleri sekmesinde ödeme durumunuzu takip edebilir ve onaylandıktan sonra Hyocard için alım gerçekleştirebilirsiniz. ayrıca 10 dakikadan önce herhangi bir şekilde yardım destek sayfasına mesajı atmamanız ve 10 dakikayı doldurmanız gerekiyor. Aktif banka hesaplarını ödeme yaptıktan en geç 10 dakika içerisinde hesabınıza yatırmış olduğunuz miktar tanımlanacaktır.

4,80 49 Yorum
Çok İyi (39)
79 %
İyi (10)
20 %
Orta (0)
0 %
Kötü (0)
0 %
Çok Kötü (0)
0 %

Yorum Yap

Soyadınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*

YORUMLAR