Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

0 ürün bulundu

View

Oyun Hakkında

Sezon sistemi ile Knight Online oyuncularına yepyeni bir soluk getiren KoEuropasia

toplamda 4 sezon ile 8 takıma 10.000 TL’den fazla para ödülü dağıtıyor. Ayrıca her ay yeni level CAP, yeni PK Map, item güncellemeleri gibi güncellemelerde yapılıyor. Böylece oyuncular sürekli yenilik içeren bir sistem içerisinde kıyasıya mücadele vermeye devam ediyor. 


Stabil Farm Sistemi ile herhangi bir farm slotunda üzeriniz dolmadan 24 Saat boyunca farm yapabilme imkanının yanı sıra yepyeni farm slotlarıyla GB’niz çok değerli olacak. 

Knight PVP Server Keyfi : KoEuropasia


KoEuropasia’nın bir diğer önemli sistemi ise Drop Arama ve Online Time Level sistemi. Bu iki sistem ile oyunculara bir çok alanda kolaylık sağlarken, oyun içerisinde geçirilen zamana karşılık bir çok hediye veriliyor. Drop Arama sistemi ile oyun içerisindeki dropları ve drop oranlarını tüm mobların içeriğini görebiliyorsunuz. KoEuropasia’nın Online Time Level sistemi ile de Exp, Coinn ve NP kazanabiliyorsunuz. 

Avantajlı Fiyatlar ve Hızlı Teslimat Garantisi : KoEuropasia Gold Bar


KoEuropasia’nın resmi CPoint ve GB satıcısı BursaGB’de, satın almak istediğiniz CPoint miktarına göre BursaGB Puanı kazanıyor ve bu puanlarla haftalık & aylık çekilişlerimize katılarak oyun odaklı bir çok hediye kazanabiliyorsunuz.


MMORPG sektöründe 12 Yıldan bu yana hizmet veren BursaGB’de satın aldığınız CPoint’ler hemen teslim edilir ve GB alım - satım işlemleriniz sabah 09:00 ve gece 02:00 saatleri arasında gerçekleştirilir. 

Aradığınız Knight Pvp Server BursaGB’de Sizi Bekliyor !


MMORPG oyuncularının en güvenilir pazar alanı olan BursaGB, tüm ACME oyunlarının ( tek ve resmi satıcısı olarak siz değerli oyuncularımıza hizmet vermektedir. Bu bağlamda DrakingGame, WacKOGame, DevilKO ve daha fazla oyunun CPoint ve GB alım - satım işlemleri BursaGB üzerinden gerçekleştirilmektedir. 


0

0 Yorum
Çok İyi (0)
0 %
İyi (0)
0 %
Orta (0)
0 %
Kötü (0)
0 %
Çok Kötü (0)
0 %

Yorum Yap

Soyadınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*