Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

2 ürün bulundu

View

Max Payne 3

Sold by: BursaGB

  • İlgili oyununun içinde, belirteceğiniz karaktere dijital olarak teslim edilir.

Max Payne 3 Complete

Sold by: BursaGB

  • İlgili oyununun içinde, belirteceğiniz karaktere dijital olarak teslim edilir.

12.71 TL

Sepete Ekle
Oyun Hakkında

Max Payne 3

 

MAX PAYNE 3


Max Payne, yaklaşık 10 yıllık sessizliğini bozdu. Rockstar, Remedy'nin oyun piyasasına hediye ettiği Max Payne serisini satın aldı ve üç numaralı yapımı oyuncuların kullanımına sundu. Oyunun yapım kısmında bu kez Remedy yok, fakat gelişim aşamasında fikirlerini beyan etmişti.

Remedy, harika bir iş çıkarmıştı. Öyle bir maceraydı ki bu, etkilenmemek elde değildi. Çizgi roman şeklinde hazırlanan ara geçişler, etkileyici müzikler, duygusal hikaye akışı ve en çok zihinlerde yer tutan Bullet Time modu.


Oyuna başladığınız zaman, bazı şeylerin hala aynı kaldığını göreceksiniz. Max'i ilk gördüğünüz zamanı, anlattıkları ve arka planda çalan müzik, hikaye anlatımı konusunda Max Payne 3'ün de diğer serileri aratmayacağını göstermekte. Ara geçişlerde kullanılan birçok görüntü ve karakterlerin söylediği önemli sözlerin ekranda görünmesi, neleri ciddiye almamız gerektiğinin ipuçlarını veriyor oyunculara.


Yeni senaryo, Max'in New York'dan çıkıp, Brezilya - Sao Paulo'ya gitmesiyle başlamakta. Burada varlıklı bir ailenin güvenlik işleriyle ilgilenmeye başlayan Max, teröristlerce gerçekleştirilen saldırılar neticesinde tehlikeye giren güvenliği geri getirmek için harekete geçiyor.

Silahı elinize alır almaz, ilk işiniz, bir kaçırılma olayını engellemek olacaktır. Gamepad ile Max'i kontrol etmeye başladığınız zaman, oyundaki kişinin gerçek Max olduğuna ikna olamayabilirisiniz ama ta kendisi. Düşmanlar bir bir gelmeye başlar ve onları indirmeniz gerekmektedir.

 
Çoğu bölümde genellikle tek başınıza gitmeniz gerekiyor. Araya giren çizi roman tarzı sahneler, az da olsa nefes almanıza ve hikaye hakkında bilgi edinmenize yardımcı olurken, yapacağınız en küçük yanlışın da hayatınıza mal olacağı gerçeğiyle adımlarınızı atmanız gerekmekte. Bu konu hassas, çünkü Max Payne'de dinlen ve iyileş gibi bir durum bulunmuyor. İlaç kullanarak sağlığınızı düzeltebilirsiniz ki bu ilaçları da her zaman bulmak mümkün değil. Tabii üst üste birkaç kez öldüğünüz zaman otomatik olarak ilaçlara sahip olabilirsiniz. Ek olarak, bazen Call of Duty'deki The Last Stand moduna benzer biçimde otomatik Bullet Time modu devreye girmekte. Oyuncu ölmek üzereyken bu esnada karşıdaki düşmanı öldürüdüğünüz zaman, tekrar hayata dönmeniz mümkündür.


Fazlaca dinamik bir oyun içeriğine sahip olduğunu göreceksiniz. Bazen dostlarınızla beraber hareket edebiliyorsunuz. Bir kişi koruma sağlarken, diğer kişi de düşmanlarla uğraşabiliyor. Kimi zaman kaçan, kimi zaman kovalayan durumda olacaksınız. Üstelik her yerde.


Ara sıra yakın dövüş stillerini de kullandığınız oyunda, bazen sınırların dibine kadar vuruyorsunuz. Nasıl mı? Örneğin düşmanlar size el bombası attı farzedelim, bombaya hedef alarak onu havada patlatmanız mümkündür. Şayet yapabilirseniz, iki düşmanın arasına girip bir anda çıkarak, birbirlerine ateş etmelerini dahi sağlamanız mümkün. Aksiyon bakımından asla şüpheniz olmasın. Çevre temizliği yaparken arada etraftan bulduğunuz notlarla da yeni bilgiler öğrenebilirisiniz.

Bu aksiyon ve heyecan dolu oyunla ilgili satın alabileceğiniz ürünleri http://www.bursagb.com/max-payne-3 sitesinden bulmanız mümkündür.

  Max Payne 3 is now available across North America (coming to Europe this Friday) and the first reviews are in, including some perfect scores from GamesRadar, The Guardian, G4 and more - read on for some choice quotes and links...

Ürün
Max Payne 3 CD KEY

BursaGB'de satılan ONLİNE OYUN ürünlerin fiyatlarını Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş Aksiyon
Kategori
YayımcıRockStar
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


5

2 Yorum
Çok İyi (2)
100 %
İyi (0)
0 %
Orta (0)
0 %
Kötü (0)
0 %
Çok Kötü (0)
0 %

Yorum Yap

Soyadınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*

Bilal M*****   12/31/2018 5:57:25 PM
çok hızlı satın alma teşekkürler
Hüseyin E******   6/22/2018 1:03:43 PM
iyi